مدیریت صنایع بزرگ دنیا در دست مدیران ایرانی است/ نعمت‌زاده 3کارته است و باید استیضاح شود/ وی به اندازه کافی خودرو لوکس وارد کرده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۸ آذر ۹۴ - ۹:۲۹

  کد خبر : 40862
  واکنش قاضی پور به سخنان نعمت‌زاده :

  مدیریت صنایع بزرگ دنیا در دست مدیران ایرانی است/ نعمت‌زاده ۳کارته است و باید استیضاح شود/ وی به اندازه کافی خودرو لوکس وارد کرده است

  عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به فعالیت ها و تلاش های ایران در خصوص دستیابی به تکنولوژی پیشرفته، اظهار داشت: در حال حاضر مدیران داخلی توانستند بالاترین پیشرفت ها را در زمینه هسته بدون دخالت حتی یک مدیر خارجی رقم بزنند.

  واران نیوز:» نادر قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع معادن مجلس در گفت و گو با خبرنگار ما؛ در خصوص اظهارات چندباره و تأکید نعمت زاده بر واردات مدیر از خارج از کشور اظهار داشت: در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی فرماندهان جنگی افرادی جوان بودند و توانستند با سربلندی جنگ را اداره کنند و هیچ گاه نیازی به واردات مدیر نداشتیم.

  وی با بیان اینکه در حال حاضر نابغه های دنیا ایرانی هستند، تأکید کرد: بهترین مدیران ما در کشورهای خارجی مدیریت می کنند و در صنایع بزرگی که در دنیا وجود دارد پای ایرانیان و مدیران ایرانی در میان است.

  عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به فعالیت ها و تلاش های ایران در خصوص دستیابی به تکنولوژی پیشرفته، اظهار داشت: در حال حاضر مدیران داخلی توانستند بالاترین پیشرفت ها را در زمینه هسته‌ای بدون دخالت حتی یک مدیر خارجی رقم بزنند؛ این اتفاق درصورتی که مدیران دلسوز داخلی اقتصاد را به دست بگیرند برای اقتصاد هم رقم خواهد خورد.

  قاضی پور ضمن یادآوری این موضوع که نعمت زاده در حال حاضر جزء وزرای سه کارته است بیان داشت: تعدادی از وزرا هستند که هیئت رئیسه با تخلف از قوانین هنوز استیضاح آنها را اعلام وصول نکرده است که نعمت زاده هم یکی از نهاست.

  وی خاطر نشان کرد: نعمت زاده به اندازه کافی خودروهای لوکس وارد کرده است و با مدیریت غلط خود به وضعیت اقتصاد کشور ضربه زده و به همین خاطر است که تلاش می کند سوء مدیریت خود را با گفتن این جملات جبران کند.

  عضو کمیسیون صنایع مجلس در پایان با بیان اینکه تا کنون صحبت های ما با هیئت رئیسه به جایی نرسیده است، تصریح کرد: هیئت رئیسه باید در آن دنیا پاسخ تأخیر خود در برابر اجرای قوانین را بدهد./دانا

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro