تدبیر دولت تدبیر و امید برای مجلسی از جنس خود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۹ آذر ۹۴ - ۱۷:۲۵

  کد خبر : 40888
  در آستانه انتخابات/

  تدبیر دولت تدبیر و امید برای مجلسی از جنس خود

  واران نیوز: اوضاع اقتصادی کشور چنان رضایت بخش نیست،این در شرایطی اسن که دولت حسن روحانی با تدبیر خود به …

  واران نیوز: اوضاع اقتصادی کشور چنان رضایت بخش نیست،این در شرایطی اسن که دولت حسن روحانی با تدبیر خود به جامعه امید تزریق می کند و این وعده ها هر به روزهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی نزدیک تر می شویم به نقطه صفر تحقق خویش نزدیک تر می شود.

  در چنین شرایطی این نکته به ذهن متبادر می شود که گویی جریان حاکم برای متمایل کردن رای و نظر اکثریت به سمت این هدف که اکثریت کرسی های مجلس در اختیار نامزدهای سر برآورده از اردوگاه اعتدالیون (امروزی و اصلاح طلبان دیروزی) قرار گیرد؛ نظریه ایی که دولت برای اثبات عدم تمسک به آن دست به امحا و دفن مقادیر زیادی سیب زمینی تولیدی توسط کشاورزان داخلی نمود ، مگر اینکه بسان گذشتگان برچسپ عوام فریبی بر اقدامات مدبرانه اش نچسبد.

  از طرف دیگر اما شاهد وقوع اتفاقات و اظهار نظرات از جانب رئیس و وزرای دولت تدبیر هستیم که وعده از رسیدن روز خوش برای اقتصاد بیمار کشور می دهند.

  بیماری که بیش از همه سنگینی اش بر مردم افتاده و با رکود روز افزون عرصه را برای رفاه عموم و نشاط اجتماع تنگ و تنگ تر نموده، حال باید دید که این استراتژی و برنامه ی تکراری که دولت در پیش گرفته و نقطه شروع فاز جدید آن را ابتدای دی ماه سال جاری قرار داده می تواند در جهت سوق نظر مردم به سمت ساختن مجلس یا اکثریت اصلاح طلب با اعتدالیون موثر افتد یا خیر…

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro