کشف بیش از 3 هزار کیسه آرد قاچاق در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲ دی ۹۴ - ۱۳:۲۹

  کد خبر : 41039
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه سرا:

  کشف بیش از ۳ هزار کیسه آرد قاچاق در صومعه‌سرا

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه سرا از کشف و ضبط بیش از ۳ هزار کیسه آرد قاچاق در این شهرستان خبر داد.

  طاهر کوهی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با بیان اینکه اداره صنعت، معدن و تجارت بازرسی از از انبارهای مواد غذایی، نانوایی ها و مراکز عمده و خرده فروشی را به طور جدی در دستور کار خود دارد، اظهار کرد: در ۸ ماه نخست امسال بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ بازرسی در  سطح شهرستان انجام گرفته است.

  وی با بیان اینکه از این تعداد بازرسی ۲۴۱ پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شده است، افزود: در مدت مذکور اتاق اصناف صومعه سرا با بیش از ۲ هزار و ۶۰۰بازرسی، ۹۸ پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی ارجاع داده است.

  رئیس صنعت، معدن و تجارت صومعه سرا با بیان اینکه ارزش بیش از  پرونده تخلف ارسالی به تعزیرات بیش از ۲۰۷ میلیون تومان است، گفت: گران فروشی، کم فروشی ، عدم درج قیمت روی کالا، صادر نشدن فاکتور فروش، و… را از جمله تخلفات واحدها بوده است .

  کوهی، تعداد نانوایی‌های مشغول فعالیت در این شهرستان را ۲۴۸واحد عنوان وتصریح کرد: از این تعداد ۱۷۰ واحد نان بربری ، ۴۶ واحد نان لواش و ۳۲ واحد نان سنگگ است.

  وی با بیان اینکه از نانوایی‌های مذکور فقط ۴۵ واحد آزادپز و مابقی دولتی یا یارانه ای محسوب می شوند، خاطرنشان کرد: ۳ هزار و ۳۹۵ کیسه آرد قاچاق خارج از شبکه توزیع در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

  رئیس صنعت، معدن و تجارت صومعه سرا اظهار کرد: شهروندان می توانند موارد تخلفات را به ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت با سامانه تلفنی ۱۲۴ اطلاع دهند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro