آخرین شنیده‌های داغ محرمانه از رقابت‌های انتخاباتی فومن و شفت!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳ دی ۹۴ - ۲۰:۱۷

  کد خبر : 41092
  اخبار انتخابات/

  آخرین شنیده‌های داغ محرمانه از رقابت‌های انتخاباتی فومن و شفت!

  واران نیوز به نقل از بهجت نیوز: تنها چند روز دیگر تا احراز صلاحیت کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی …

  واران نیوز به نقل از بهجت نیوز: تنها چند روز دیگر تا احراز صلاحیت کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی زمان باقیست تا چهره نهایی کاندیداها مشخص شود در این مجال آخرین شنیده هایی که در محافل سیاسی و اجتماعی به گوش می رسد به صورت مختصر نگارش می شود.

  به گزارش بهجت نیوز ؛ شنیده شده است که :

  حجت الاسلام مهدی افتخاری در روزهای اخیر به تهران و قم سفر داشته اند ؛ ظاهرا ایشان در صدد این هستند تا مدرک مورد نیاز خود برای انجام مراحل ثبت‌نام را از مرکز علمی مربوطه تحویل بگیرند.

  ❌یکی از طیف های حزب اللهی شهر که در دوره های قبلی از میرزایی و بهروزی فر حمایت کرده بود ظاهرا برای دهمین دوره انتخابات دچار تردید در انتخاب شده‌اند و بر طبق اخیار دریافتی در این دوره به صورت بی‌طرف ،یک بیانیه با عنوان شاخص‌های “انتخاب اصلح” بر اساس سخنان رهبرمعظم‌انقلاب را منتشر خواهند کرد.البته هنوز برای پیش داوری در این رابطه زود است و باید منتظر ماند و دید که آیا تصمیمی از سوی این طیف اتخاذ خواهد شد یا خیر.

  ❌یکی از کاندیدای شفتی که سابقه حمایت از یک نماینده فومنی را در پرونده خود دارد وقتی از وی سوال شده که چرا فعالیت و حضورتان در شهرستان فومن کمرنگ است ، چنین پاسخ داده است که من با توجه به بضاعتم در حال ورود به این عرصه هستم!

  ❌جواد زبردست از چهره های جوان این دور انتخابات فومن و شفت ادعا می‌کند تنها فردی است در میان داوطلبان که آزادانه و بدون هیچ واهمه‌ای نظرات سیاسی و فکری اش را با ارائه بیش از ۴۰ مقاله در سایت های سطح استان منتشر کرده است.

  ❌رسول جماعتی که طی چند دوره اخیر انتخابات مجلس هربار رد صلاحیت شده است ، این بار با اطمینان و صلابت تمام می‌گوید که می‌تواند صلاحیتش را دریافت کند.البته وی از هر تریبونی برای حمله به نماینده فعلی استفاده می‌کند و انگار که رجز خواندن را هم خوب بلد است!

  ❌بعد از نوشتن بیانیه هادی نوری برای عدم حضور وی در انتخابات ، در فضای مجازی گروهی ساخته شده با عنوان حامیان دکتر نوری و از وی برای حضور در انتخابات دعوت نموده اند که گویا این فشارها باعث شده ایشان کمی به فکر بازگشت دوباره باشند و احتمال حضور مجدد ایشان قوت گرفته است./شهرمن/همچنین مطلبی پیرامون انصراف هادی نوری در همین پایگاه منتشر شد که با حاشیه کوچکی همراه بود،باعث دلخوری خواهر ایشان شد که رسما در همین مطلب از ایشان بابت این اتفاق پیش‌آمده عذرخواهی می‌کنیم.

  ❌شوخی نامناسب عده‌ای برای ورود برخی از افراد!! به رقابت های فومن و شفت در فضای مجازی بازخورد نه چندان آبرومندانه‌ای را به همراه داشته است.ظاهراً عده‌ای فردی را در فرمانداری فومن حاضر کرده و از وی خواسته اند تا در این دوره انتخابات ثبت‌نام کند!نکته شنیدنی ماجرا آنجاست که این فرد صلاحیت شورای روستاها را در چند سال قبل نتوانسته بود کسب کند.(تصویر زیر مربوط به تبلیغات وی در فضای مجازی می‌باشد)

  ❌انجام برخی کارهای تاسف‌بار و ناشایست (فریاد عمو ناصر مهربانه) توسط آقای مشاورسابق! در یکی از مهم‌ترین ادارات فومن که نگرانی دلسوزان شهرستان را از هر طیفی به دنبال داشته به ذائقه رئیس این اداره خوش نیامده و ایشان در جلسه ای که برای همفکری برگزار شده بود فرموده‌اند که فُلانی پیش از من در اینجا حضور داشته و وی مشاور بنده نیست و نقش مهمی در مجموعه تحت مدیریت بنده ندارند!!

  جلسه یکصد و بیستم شورای شهر فومن که تحت الشعاع کاندیداتوری دو تن از اعضای شورای شهر فومن در انتخابات مجلس قرار داشت با حاشیه هایی خواندنی همراه بود.فرامرز ولیزاده به شوخی خطاب به نورالدین نعمتی گفت که بد نیست شما از حوزه انتخابیه لاهیجان و مهیار ابراهیمی از ماسال کاندیدا شوند!همچنین عضو جوان شورای شهر فومن با لبخندی بر لب فرمود که به زودی باید شاهد حضور آقایان اُمید مولایی و سیدمحمدتقوی در جلسات شورای شهر باشید! در حاشیه این جلسه هم سینامیری نرگسی در رابطه با انتشار خبر “آیا میری‌نرگسی قصد تصاحب کرسی ریاست مجلس‌شورای‌اسلامی را دارد؟!” گفت که از دیدن این متن خوشحال نشده اما به فعالیت های متنوع رسانه‌ها احترام می‌گذارد و منعی در این رابطه نمی‌بیند.

  در یکی از جلسات طیف های غیراصولگرای شهرستان که چند هفته قبل برگزار شده ، ظاهراً زمانی که صحبت از یک کاندیدای “نه طرفدار چپ و نه طرفدار راست” به میان می‌آید ؛ یکی از حاضرین که سابقه فعالیت های پشت پرده انتخاباتی بالایی هم دارد با رکیک‌ترین فحش موجود از آوردن نام ایشان استقبال می‌کند که با تذکر سایر حاضرین روبرو می‌شود! البته ادعای وی این است که چرا به صورت اتفاقی فردی پیدا شده که ادعای “نه چپ و نه راست دارد” و وی تاکنون کجا بوده است؟!

  برخی لیدرهای انتخاباتی شهرستان فومن که این روزها شدید در حال انجام فعالیت های صادقانه و مخلصانه برای برخی نامزدها هستند ظاهرا دستی از دور بر آتش شهرستان رشت هم دارند و پیشنهاد همکاری به یکی از کاندیداهای محترم داده‌اند که البته با واکنش منفی همان کاندیدا مواجه شده‌اند!

  آنطور که نقل شده مثل اینکه علی میرزایی(که در طی این چند سال سکوت اختیار کرده بود) با تلاش‌های فراوان قصد جبران گذشته را دارد و در همین رابطه هم یکی از سایت های محلی شهرستان در یک رپورتاژخبری چنین می‌نویسد:‌«علی میرزایی امید دارد با توجه به اینکه در دوره گذشته صلاحیت خود را دریافت ننموده در این دور با پیگیری هایی که صورت داده و حق خود را اثبات نموده به انتخابات بعنوان نامزد ورود کند»(تصویر زیر مربوط به سلفی یکی از طرفدارای وی با علی میرزایی می‌باشد که در اینستاگرام منتشر شد)

  فرانک پیشگر که تا پیش از این به ادعای یکی از سایت های خبری که ادعای خبرگزاری دارد قصد ورود به انتخابات فومن و شفت را داشت با انتشار بیانه‌ای خدمت به مردم رشت را در حال حاضر وظیفه خود عنوان کرد! آنگونه که نقل شده فشارهایی از سمت برخی نامزدهای با سابقه برای ورود وی به عرصه انتخابات برای شکستن آراء دیگر رقبا آورده شده که با پاسخ منفی نفر دوم چهارمین دوره شورای اسلامی شهر رشت روبرو شده است! البته بر طبق اطلاعات نه چندان محرمانه خانم پیشگر ظاهرا در کلاس ‌های درس دانشگاهی‌شان اخبار مربوط به کاندیداتوری اش را مرتباً تکذیب می‌کردند.

  هفته نامه ۴دی که چندی قبل پاسخی جالب به نامه رسمی “روابط عمومی نماینده مردم شریف شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی” پیرامون مسئله نامه های اداری که توسط برخی بخشداران انتقال می‌شده داده بود ؛ با تخریب یکی از طرفداران آقای نماینده در فضای مجازی روبرو شد.

  photo_2015-12-24_04-20-22

  ❌سید تقی موسویان در یک جمعی در مورد بخشی از سخنان نماینده مردم فومن و شفت که در مورد اظهار نظر افراد درباره پل گفته اند : «مگر اینها واحد دانشگاهی را گذرانده‌اند که اظهار نظر میکنند» عنوان نموده که به اقای نماینده بفرمایید شما چند واحد درسی را در دانشگاه گذرانده‌اید که در همه زمینه ها اظهار نظر می‌کنید؟!

  ❌شنیده شده که ترکیب هیئت اجرایی شهرستان فومن سبب ناراحتی نماینده فعلی گشته است ، وی به رد صلاحیت تعدادی از طرفداران خود از طرف هیات نظارت شهرستان گله مند بوده است./۴دی

  ❌یکی از فومنی های مقیم غیر فومن که در هر دوره انتخابات برای خدمت صادقانه به مردم حضورش نمایان می‌شود ظاهرا قرار است این دور دوباره کاندیدا شود و جلساتی هم با همفکرانش برگزار کرده است.البته برخی از باسابقه های انتخابات شهرستان چنین گمانه‌زنی می‌کنند که وی به دلیل حضور در ستاد یکی از سران فتنه در این دور رد صلاحیت خواهد شد.

  ❌ناصر عاشوری که حضورش در عرصه انتخابات به طور معمول با حواشی زیادی همراه است در این دور هم برنامه های ویژه ای برای پرشور کردن رقابت ها تدارک دیده است.طرفداران وی با انتشار تصویر زیر در فضای مجازی تولد “امیرکبیر گیلان!!” را بهم تبریک گفته اند.

  ❌یکی از کارکنان قسمت رایانه‌ها!! که در موقع انجام وظیفه از یکی از کاندیدا حمایت هایی انجام داده بود با برخورد بجا و مناسب آقای رئیس روبرو شد!

  ❌میرشمس مومنی زاده که اولین تجربه برگزاری انتخابات را بعنوان فرماندار یک شهرستان دارد به سرانجام میرساند ظاهرا برخورد بسیار مناسبی با تمام کاندیدا داشته اشت، همچنین خبرنگاران و فعالان رسانه ای از همکاری خوب روابط عمومی فرمانداری و آقای فرماندار رضایت داشته اند.آنطور که خبر یافته‌ایم ظاهرا در برخی فرمانداری های سطح استان اجازه عکسبرداری و حضور خبرنگاران داده نمی‌شود!

  ۷ ديدگاه

  1. شهروندصومعه سرا گفت:

   درچهارسال گذشته مردم صومعه سرا آرزو عملکردنماینده فومن برای شهرستان صومعه سرا داشتند،عقب مانده گی شهرما زبانزد مردم استان گیلان شده

   • تولماتی گفت:

    گل گفتی: واقعا” آبروی صومعه سراییها تو این چهار سال رفت . هفتم اسفند جبران میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

    • ناشناس گفت:

     واقعا حرف دلما زدی واقعا ۴ سال پدرمان در آمد از فامیل بازی نماینده از خود راضی صومعه سرا

  2. صومعه سرایی گفت:

   دوران دلخوشان بی درد خیلی وقته تمام شده صومعه سرا یک دلسوز درد کشیده می خواهد نه فردی سر خوش و الکی خوش

  3. ستون اول صومعه سرا گفت:

   در۴ سال گذشته مردم صومعه سرا آرزو داشتن نماینده ای به ماننده نماینده فومن داشتند،عقب افتاده گی وفامیل بازی نماینده ما سر زبانزد مردم استان گیلان شده. واقعاً آبروی شهروندان صومعه سرایی تو این چهار سال رفت . دراین چهارسال اخیر پدرمان در آمد

  4. صومعه سرا ضعیف شده گفت:

   کلاً شهرداری صومعه سراخواب است.نماینده که نداشتیم

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro