اجرای موسیقی سنتی زنده در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۶ دی ۹۴ - ۲۰:۴۶

  کد خبر : 41156
  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا:

  اجرای موسیقی سنتی زنده در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا گفت:به مناسبت هفته ی وحدت موسیقی سنتی فولکلور با اجرای ناصر وحدتی در سالن شهید آوینی مجتمع فرهنگی و هنری فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا برگزار می شود.

   به گزارش خبرنگار واران نیوز سید محمود رزمگیربا تبریک هفته وحدت اظهار کرد: کنسرت موسیقی سنتی با اجرای هنرمندان توانمند استانی به سرپرستی ناصر وحدتی در سالن فارابی این شهرستان برگزار می شود.

  وی افزود: این برنامه غروب روز جمعه ۱۱ دی ماه ۹۴ در سالن شهید آوینی مجتمع فرهنگی و هنری فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا برگزار می شود.

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلام صومعه سرا گفت: این کنسرت به مناسبت هفته ی مهربانی و وحدت و خجسته سالروز دو قطب عالم امکان حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع)   در دو سانس یکبار ساعت ۱۸ و بار دوم ساعت ۲۰ در سالن شهید آوینی مجتمع فرهنگی و هنری فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا برگزار می گردد.

  رزمگیر تصریح کرد: برگزاری این کنسرت بیشتر درراستای رساندن عرض ارادت خودمان به ساحت مقدس این دو امام همام و شاد کردن دل همشهریان فرهنگی و هنردوست شهرستانی می باشد ، که همیشه ایام یارو یاور هنرمندان جوان و اصیل صومعه سرایی و استانی هستند .

  ۲ ديدگاه

  1. دیلم گفت:

   حیف شد ما دراین مجلسه بزرگ شرکت نکردیم

  2. سلام گفت:

   اجرای ناصر وحدتی حرف ندارد ای کاش امکان حضور ایشان درصومعه سرا بیش تر می شد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir