نشست روشنگری «حماسه 9دی» در صومعه‌سرا برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۶ دی ۹۴ - ۲۲:۱۳

  کد خبر : 41166
  فرمانده بسیج خواهران حوزه کوثر صومعه‌سرا؛

  نشست روشنگری «حماسه ۹دی» در صومعه‌سرا برگزار شد

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا گفت: نشست روشنگری «حماسه ۹دی» در صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

  آروز محمدی، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن حماسه ماندگار ۹ دی، نشست روشنگری در صومعه‌سرا برگزار شد.

  وی با بیان اینکه برای ماندگاری حماسه ۹ دی برگزاری نشست‎ها و سخنرانی‎ها مختلف ضروری است، افزود: یکی از آثار مثبت این نشست‎ها روشنگری در خصوص حماسه ۹ دی و اهداف دشمنان است.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا با بیان اینکه ۹ دی ۸۸ روز بصیرت ملت همیشه در صحنه و ولایتمدار ایران اسلامی بود، گفت: این حماسه نشان داد که بصیرت مربوط به خواص نیست و عامه مردم نسبت به خواص از بصیرت بیشتری برخوردار بودند.

  محمدی خاطرنشان کرد: حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

  وی با بیان اینکه مردم در ۹ دی ولایتمداری خود را ثابت کردند و به میدان آمدند، تصریح کرد: باید با برگزاری نشست‌های روشنگری حماسه ۹ دی، بر بصیرت بسیجیان افزوده گردد.

  فرمانده بسیج خواهران حوزه کوثر صومعه‌سرا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره ۹ دی، اظهار کرد: این روز، روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که حجت را بر همگان تمام کرد و نماد بارزی از هویت و ماهیت انقلاب یعنی روح دیانت حاکم بر دل‌های مردم بود، مردم بصیری که با حضوری حماسی طومار فتنه و فتنه گر را درهم پیچیدند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir