ماجرای اصلاح طلبی در غرب گیلان که قصد بر هم زدن جلسه هیات نظارت را داشت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۳ دی ۹۴ - ۱۳:۲۲

  کد خبر : 41357
  از غرب گیلان به گوش می رسد

  ماجرای اصلاح طلبی در غرب گیلان که قصد بر هم زدن جلسه هیات نظارت را داشت

  با شروع کار هیاتهای اجرایی و نظارت برای تایید صلاحیت نامزدهای تایید صلاحیت، شنیده میشود که یکی از شخصیت های اصلاح طلب که دستی در کار اجرایی دارد قصد بر هم زدن جلسه هیات نظارت را در یکی از شهرستان های غرب گیلان را داشته است که با واکنش مسول هیات نظارت این شهرستان مواجه شده است.

  به گزارش واران نیوز به نقل از مریان خبر ، با شروع کار هیاتهای اجرایی و نظارت برای تایید صلاحیت نامزدهای تایید صلاحیت، شنیده میشود که یکی از شخصیت های اصلاح طلب که دستی در کار اجرایی دارد قصد بر هم زدن جلسه هیات نظارت را در یکی از شهرستان های غرب گیلان را داشته است که با واکنش مسول هیات نظارت این شهرستان مواجه شده است.

  در این گیرودار هجوم کاندیداهای اصلاح طلب به انتخابات و بازی جدید آنها برای تصاحب کرسی بیشتر در انتخابات این اقدامات نشان از عزم جدی این جریان برای پیشبرد اهداف خود دارد.

  این شیطنت سیاسی که به نوعی سو استفاده از مقام و مناصب سیاسی می باشد در حالی اتفاق می افتد که اعمال تبعیض بین کاندیداها خود را نشان میدهد.

  جریان اصلاحات بارها با الفاظ خود خواستار ترکیب مجلس برای پیشبرد اهداف خود از جمله امضای پروتکل الحاقی برجام شده بود که با مخالفت صریح مجلس و مشروط نمودن این قضیه به اجرای تعهدات غرب در قبال کشورمان شده بود. اصلاحاتی ها که از الفاظی چون اعتدالیون برای نام بردن هم دسته ای هایشان استفاده می کنند در حالی به انتخابات پا می گذارند که تعداد زیادی از افراد از جمله افراد دخیل در فتنه از جمله ثبت نامی ها هستند.

  این حرکت تاکتیکی ایست که بر اساس آن با رد صلاحیت فتنه گران توسط هیاتهای نظارت یک موج تبلیغی علیه شورای نگهبان قانون اساسی ایجاد خواهد شد و مقام معظم رهبری مخالفت صریح خود را با ورود دوباره این افراد به جریان مدیریتی کشور اعلام کرده بودند .

  يک ديدگاه

  1. ناشناس گفت:

   علی صادقی میگه بدونه شک (ش. ا) بابالاترین رای نماینده شهرستان صومعه سراخواهدشد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro