چرا بايد نام صومعه سرا در نقشه گيلان توسط صدا و سيماي گيلان(شبكه باران) حذف شود ؟

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۴ آذر ۹۱ - ۱۴:۱۹

  کد خبر : 4158

  چرا باید نام صومعه سرا در نقشه گیلان توسط صدا و سیمای گیلان(شبکه باران) حذف شود ؟

  به گزارش واران نیوز به نقل از وبلاگ تمّار : مدتهاست که اخبارهای استان گیلان را پیگیری میکنم در بخش …

  به گزارش واران نیوز به نقل از وبلاگ تمّار : مدتهاست که اخبارهای استان گیلان را پیگیری میکنم در بخش هواشناسی نقشه ای که از استان گیلان نمایش داده میشود تا کارشناس مربوطه وضعیت آب وهوا را در ۲۴ساعت آینده پیش بینی کند نام شهرستان صومعه سرا در آن نقشه درج نشده است . این درحالی است که بعضی از بخشهای کوچک شهرستانها دیگر راهم نمایش می دهند .

  فقط در یک کلام خطاب به مسئولین صدا و سیمای گیلان عرض میکنم که صومعه سرا مهد دلیران –فرهیختگان –اولین شهر فرهنگی دانشگاهی استان است و اولین شهید انقلاب اسلامی استان از صومعه سرا تقدیم اسلام و انقلاب گردید و افراد بزرگی و نامداری از این شهرستان (اولین نماینده ولی فقیه در استان – نمایندگان قدرتمند-مدیران اجرائی -فرماندهان نظامی -پزشکان متخصص- فرهنگیان فرهیخته –اساتید مجرب –ورزشگاران مدال آور-شعرا –هنرمندان و…) به نظام معرفی شده اند . بالاترین نرم قبولی در کنکوراز آن این شهرستان- وصومعه سرا یی ها از شهرستانهای فومن وشفت –بندر انزلی و رشت روانه مجلس و چند عضوفعلی شواری اسلامی کلانشهر رشت صومعه سرایی اند .

  (شایسته است نماینده محترم شهرستان صومعه سرا (صدای مردم صومعه سرا ) این موضوع را در اسرع وقت و به نحو شایسته پیگیری نماید )

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro