نامزد های انتخاباتی صومعه‌سرا در مراجع استعلام دارای مشکل نبودند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۲ دی ۹۴ - ۳:۰۲

  کد خبر : 41631
  فرماندار صومعه‌سرا:

  نامزد های انتخاباتی صومعه‌سرا در مراجع استعلام دارای مشکل نبودند

  واران نیوز: فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه کاندیداهای صومعه سرا فله ای تایید صلاحیت نشدند، گفت: این داوطلبان در مراجع استعلام دارای مشکل نبودند.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حسین اسماعیل پور در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همه باید در انتخابات مجلس  شورای اسلامی و مجلس خبرگان شرکت کنند.

  وی با بیان اینکه همه ما ملزم به اجرای دقیق انتخابات بر اساس قانون هستیم، افزود: طرح برنامه در ۴ حوزه انتخابی صومعه‌سرا تا کنون به خوبی پیش رفته است.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه فرمانداری برای حزب و جناحی خاص فعالیت نمی‌کند، گفت: هیئت اجرایی صومعه‌سرا کاملا شهرستانی بود که در راستای تایید صلاحیت کاندیداها کاملا خوب عمل کرده است.

  اسماعیل پور با بیان اینکه فتنه ها از دروغ هایی که به مردم گفته می شود به وجود می آید، تصریح کرد: هیچ یک از کاندیداهای صومعه‌سرا در مراجع استعلام دارای مشکل نبوده و همه دارای صلاحیت می باشند.

  وی با بیان اینکه داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی صومعه سرا فله‌ای تایید صلاحیت نشدند، خاطرنشان کرد: مراجع استعلام چهارگانه متشکل از نیروی انتظامی، دادگستری، ثبت احوال و وزارت اطلاعات است که در مورد همه کاندیداها از این چهار مرجع استعلام شده است.

  صومعه سرا دارای ۳۲ نقطه حادثه خیز است

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه ۳۲ نقطه در شهرستان به عنوان نقاط حادثه خیز مشخص شده اند، اظهار کرد: بعد از مشخص شدن این نقاط در صدد اصلاح آن بر آمدیم که مجوز آن از طریق رئیس دادگستری و دادستان شهرستان داده شد.

  اسماعیل پور با بیان اینکه تعدادی از مسئولان طی معامله ای با برخی کاندیداها سبب تحریک مردم شدند و جلوی اصلاح این نقاط را گرفتند، افزود: بازی های سیاسی اگر در صومعه سرا جواب می داد تا کنون این شهرستان به گلستان تبدیل شده بود.

  وی گفت: با توجه به این همه بازی‌های سیاسی در شهرستان، هنوز هم ۴۷ روستا فاقد آب آشامیدنی سالم و دارای مقام سوم بی‌سوادی استان است.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه از جلسات بعد هر تریبونی به من داده شود چهره برخی از مسئولان افشا می شود، تصریح کرد: روستای سیاه درویشان با کمترین بارندگی به زیر آب می رود ولی با وجود اینکه یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان برای آب منطقه‌ای واریزشده است، رودخانه را نیمه کاره رها کرده اند.

  اسماعیل پور با بیان اینکه در این جلسه اعلام می‌کنم مسئولیت این کار بر عهده من نیست و همه سازمان‌هایی که در این جریان دخیلند مسئولند، خاطرنشان کرد:  متاسفانه این مسئولان بی‌شرمانه پشت سر برخی از سازمان‌ها و نهادهای اطلاعاتی پنهان می‌شوند.

  ۴ ديدگاه

  1. تکلیف گفت:

   بازی های سیاسی اگر در صومعه سرا جواب می داد تا کنون این شهرستان به گلستان تبدیل شده بود.
   وی گفت: هنوز هم ۴۷ روستا فاقد آب آشامیدنی سالم و دارای مقام سوم بی‌سوادی استان است.
   آقای فرماندار باتوجه به سخنران شما درخصوص عملکرد بد نماینده گان گذشته صومعه سرا،اگرشما فرد بهتری می شناسید به مامعرفی کنید، آقاجان رستم مانده بایک راس اسبش چه کند مردم صومعه سرا سالهاست که نیازها و باورهایشان را فریادمیزنند.بی کاری نداشتن مراکز رفاهی وتفریحی کافی فقط یکی ازمشکلات است عدم توسعه دانشگاه های شهر

  2. شهروند گفت:

   آقای دکتر اسماعیل پور میگوید بازی های سیاسی اگر درصومعه سرا جواب میداد تاکنون این شهرستان به گلستان تبدیل شده بود،یعنی عملکرد نماینده ها سابق صومعه سرا خوب نبوده ،همه میدانیم،
   وی گفت:چهل وهفت روستا فاقد آب آشامیدنی سالم و دارای مقام سوم بی‌سوادی استان گیلان است.تازه وضعیت وحشتناکه آب آشامیدنی شهرصومعه سرا یادش رفته.
   صومعه سراها مدتهاست جهت حل مشکل شان تلاش می کنند، بی توجه ای به شهرک صنعتی بزرگ صومعه سرا کمبود فضاهای گردشگری

  3. حسن گفت:

   آقای فرماندارلطفاًمقداری زمین خواران بی انصاف راهم تخریب نماییدتادیگردرشهرستان زمین خواری نکنند.

  4. خداخوان گفت:

   فرماندارگفته، صومعه سرا دارای ۳۲ نقطه حادثه خیز است.خوشبحال مسئولین ما، بیکاری وعدم توجه به شهرک صنعتی صومعه سرا بعدسالهای دراز که ازساخت آن میگذرد عمق توجه نماینده گان به شهرصومعه سرا میرساند.نداشتن محلهای تفریح شهروندصومعه سرا کمبودمراکز گردشگری واسکان مسافران دیگر مشکل ماست

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro