تشکر مدیر کمپین کشف حجاب از شهردار رشت/ مسیح علی نژاد: دم شهرداری رشت هم گرم!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۲ دی ۹۴ - ۳:۱۱

  کد خبر : 41642
  دفاع ضدانقلاب از مسببان فاجعه روز رشت/

  تشکر مدیر کمپین کشف حجاب از شهردار رشت/ مسیح علی نژاد: دم شهرداری رشت هم گرم!

  مسیح علی نژاد که کمپین آزادی های یواشکی را مدیریت می کرد، خواستار کشف حجاب زنان ایرانی و رقاصی در خیابان است و در این خصوص ابراز علاقه کرده و از شهردار رشت تشکر کرد.

  به گزارش واران نیوز ، در پی شوی ضد فرهنگی روز رشت بسیاری از ضد انقلابیون به استقبال از این حرکت آمدند و آن را نشانه تغییر در ارزش های مردم ایران دانستند .به عنوان مثال مسیح علی نژاد که در آمریکا ساکن است و کمپین بی حیایی آزادی های یواشکی را مدیریت می کند و خواستار کشف حجاب زنان ایرانی و رقاصی در خیابان است در این خصوص ابراز علاقه کرده و از شهردار رشت تشکر کرد.

  تشکر مدیر کمپین کشف حجاب از شهردار رشت/ مسیح علی نژاد: دم شهرداری رشت هم گرم!

   

  لازم است در این جا به سخنانی از حضرت امام که معیاری برای ما در شناخت دشمنان است اشاره کنیم .ایشان می فرمایند :”آن روزی را که آمریکا از ما تعریف کند باید عزا گرفت. آن روز که «کارتر» و «ریگان» از ما تعریف کنند معلوم می‌شود در ما اشکالی پیدا شده‌است. آن‌ها باید فحش دهند و ما هم باید محکم کارمان را انجام دهیم.”

  دفاع ضد انقلاب از مسببان فاجعه روز رشت در حالی صورت می گیرد که نمایندگان و مسئولان حامی این شوی ضد فرهنگی که به نام روز رشت در ۱۲ دی ماه برگزار شد تاکنون مهرسکوت بر دهان زده اند، سکوتی که یا نشانه رضایت است یا راه در روهی برای غفلت!

  امید است نهادهای نظارتی برخورد مناسب و درخور با متولیان و آنها که فضای فرهنگی و اجتماهی شهر را به حرام می آلایند داشته باشند انتظار می رود دیگر شاهد چنین تصاویر زننده ای در شهر های انقلابی ایران نباشیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro