فیلم جامه دران در صومعه سرا اکران می شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۲ دی ۹۴ - ۱۴:۰۹

  کد خبر : 41647
  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا:

  فیلم جامه دران در صومعه سرا اکران می شود

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا گفت: فیلم «جامه دران» در صومعه‌سرا اکران می شود.

  سید محمود رزمگیر در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: فیلم جامه دران به کارگردانی حمیدرضا قطبی و به نویسندگی ناهید طباطبایی در سالن شهیدآوینی مجتمع فرهنگی و هنری فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا اکران می شود .

  وی گفت : این فیلم از تاریخ ۲۳ دی ماه ۹۴ روزهای چهارشنبه ساعت ۱۸ عصر در سالن شهید آوینی مجتمع فرهنگی وهنری فارابی صومعه سرا به نمایش در می آید .

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه فیلم سینمایی جامه دران فیلمی ایرانی است که در سال ۱۳۹۳ ساخته شده است افزود : فیلمنامه این فیلم که اقتباس از کتابی به همین نام نوشته ناهید طباطبایی است را حمیدرضا قطبی و ناهید طباطبایی مشترکأ نوشته اند و کارگردانی آن را حمیدرضا قطبی برعهده داشته است .

  رزمگیر تصریح کرد: این فیلم روایتگر زنی بنام شیرین است که در مراسم ختم پدرش به روابط جدیدی در زندگی او پی می برد و حقایقی تازه را کشف می کند .

  وی خاطر نشان کرد : مهتاب کرامتی در نقش شیرین ، باران کوثری در نقش گوهر ، پگاه آهنگرانی در نقش مه لقا همچنین مصطفی زمانی، افسر اسلامی ، محمود بهروزیان، فرزانه نشاط خواه و الهام نامی از دیگر بازیگران این فیلم می باشند .

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا اظهار کرد: این فیلم به تهیه کنندگی سید جمال ساداتیان بوده که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا و با همکاری شهرداری و ستاد اکران های جنبی سینمای ایران از تاریخ ۲۳ دی ماه ۹۴ روزهای چهارشنبه از ساعت۱۸عصر در مجتمع فرهنگی و هنری فرابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا به نمایش در خواهد آمد .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro