شورای نگهبان در صلاحیت کاندیداها جدی تر وارد می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۵ دی ۹۴ - ۱۴:۴۵

  کد خبر : 41708
  دبیر حزب موتلفه گیلان:

  شورای نگهبان در صلاحیت کاندیداها جدی تر وارد می‌شود

  دبیر حزب موتلفه گیلان با بیان اینکه این دوره هیئت های اجرایی همه کارها را بر عهده نظارتی ها گذاشتند، اظهار کرد: مطمئنا نظارتی ها(شورای نگهبان)کار خود را با توجه به بحث نفوذ جدی تر و قدرتمندتر انجام می دهند و عقب نشینی نخواهند کرد.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حسن کربلایی در نشست بصیرتی در مسجد ولی عصر صومعه سرا با بیان اینکه آمریکا در صدد نابودی ما از طریق تحریمات است، اظهار کرد: همه تحریم ها توسط آمریکا با نقشه عربستان صعودی انجام شده است.
  وی با بیان اینکه اگر ما در کشورمان آب و دوغ تولید و به کشورها صادر کنیم، در آمد آن از درآمد نفتی بیشتر است، افزود: هزینه هایی که در راستای تولید و صادرات نفت داده می شود بسیار سنگین تر است.
  دبیر حزب موتلفه گیلان با بیان اینکه کاهش قیمت نفت به ۲۵ دلار، یعنی شکستن همه کشورهایی همچون عراق، ایران، سوریه و… که وابسته به نفت هستند، گفت: اگر قرار است تحریم برداشته شود، چرا آمریکا نفت ۱۲۴ دلار را به ۲۵ دلار رسانده و حتی زمانی که در حال مذاکره بودیم این قیمت روز به روز کاهش یافت.
  کربلایی با بیان اینکه هر کسی گوش به حرف مقام معظم رهبری ندهد به این نظام ظلم می‌کند، تصریح کرد: ما بالاتر از قانون و مقام معظم رهبری نداریم و هر نماینده و رئیس جمهوری و وزیری در این نظام خلاف دیدگاه های مقام معظم رهبری رفتار کند به مردم ظلم می کند، زیرا ایشان همه این موضوعات مذاکره را پیش بینی کردند و گفتند.
  وی با اشاره به انتخابات پیش رو، خاطرنشان کرد: این بار کار شورای نگهبان از دوره های قبل جدی تر است و قرار نیست وقتی هیئت های اجرایی همه را تایید کرده اند شورای نگهبان هم آنها را تایید کند.
  این فعال سیاسی گیلان با بیان اینکه این دوره هیئت های اجرایی همه کارها را بر عهده نظارتی ها گذاشتند، اظهار کرد: مطمئنا نظارتی ها کار خود را با توجه به بحث نفوذ جدی تر و قدرتمندتر انجام می دهند و عقب نشینی نخواهند کرد.
  کربلایی با بیان اینکه بحث نفوذ در دو گروه اتفاق می افتد، افزود: کسانی که پرونده های منفی و سوابق گروهکی واقوام آنها ارتباط با خارج از کشور دارند و در فتنه ها کوتاه آمدند و با آنها همراهی نمودند و افرادی که پرونده سفید دارند.
  وی با بیان اینکه محمد تقی رنجبر سرمایه این کشور است، گفت: وی یکی از افرادیست که دارای زندگی پاک می باشند و دبیر حزب موتلفه شهرستان صومعه سرا است.
  دبیر حزب موتلفه تصریح کرد: وظیفه داریم به عنوان جریان اصولگرا در بین افرادی که تایید صلاحیت می شوند هر کسی بهترین روش و سیره را دارد از او حمایت کنیم.

  IMG_6428

  IMG_6430

  IMG_6431

  IMG_6432

  IMG_6433

  IMG_6435

  IMG_6437

  IMG_6439

  IMG_6444

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro