ترویج و پیروی از فرهنگ غرب خیانت به خون شهدا است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۵ دی ۹۴ - ۱۶:۴۵

  کد خبر : 41739
  وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

  ترویج و پیروی از فرهنگ غرب خیانت به خون شهدا است

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری واران نیوز، سردار وحیدی در بیست و نهمین یادواره شهدای عملیات کربلای ۵ و ۲۳ شهید …

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری واران نیوز، سردار وحیدی در بیست و نهمین یادواره شهدای عملیات کربلای ۵ و ۲۳ شهید شهرک اباتر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: عملیات کربلای ۵ یکی از مهمترین و تهدید آمیزترین عملیات هشت سال دفاع مقدس بود.
  وی، اولویت سابق جهان غرب را امنیت انرژی و جامعه اسلامی عنوان کرد و افزود: امروز اولویت اصلی غرب و در راس آن آمریکا جوانان خاورمیانه می باشد.
  وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه غرب با در دست داشتن جوانان خاورمیانه، این منطقه را در دست می گیرد، گفت: دشمنان با طراحی جنگ نرم بر روی جوانان تاثیرات منفی می گذرانند.
  وحیدی با بیان اینکه سبک زندگی، جاه طلبی و شبکه های اجتماعی سه موضوع مطرح شده جهان غرب بر روی جوانان است، تصریح کرد: دشمن با طرح این سه موضوع می خواهد تسلطش را بر کشورها بازگرداند.
  وی با بیان اینکه غرب در صدد است تا کل مردم دنیا فکر، خوراک، پوشاک و برنامه ریزی زندگیشان همانند آنها شود، خاطرنشان کرد:وقتی سبک زندگی ملتی را فرهنگ مهاجم در اختیار بگیرد، بر بسیاری از ابعاد ملی آن کشور مسلط می‌شود و در عمق حرکات و سکنات آن کشور حاضر و ناظر است.
  وزیراسبق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه ماباید سیره زندگی خود را از شعدا بیاموزیم، اظهار کرد: دلیل ناکامی دشمن در کشور ما، حاکم بودن افکار شهدا در جامعه می باشد.
  سردار وحیدی افزود: دشمن با موضوع جاه طلبی جوانان در صدد است که آنها محو فناوری غرب شوند و خود را برای رسیدن به آن جایگاه پیش ببرند تا فکر و اندیشه شان همسو با غرب باشد.
  وی گفت:اگر امروز در جامعه ایرانی فردی درباره تمدن غرب تعریف کند و جوانان را ناآگاهانه و بدون اطلاع از جاهلیت مدرنی که در غرب است به سمت آن بکشاند خلاف سیره شهدا عمل کرده است.
  وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: از سوی دیگر دشمن با طراحی شبکه های اجتماعی می خواهد افکار جوانان را به دست گیرد و آنها را مدیریت افکار نماید.
  سردار وحیدی با بیان اینکه جامعه مدرن، مدرنیته و پسا مدرنیته توسط مفهوم شهادت به چالش کشیده شده است، خاطرنشان کرد: مرگ در جوامع مدرن یک موضوع جدا شده است در صورتی که شهادت در جامعه ما یک موجود زنده می‌باشد که در آن جریان دارد و سبب امید می شود.
  وی اظهار کرد: صعودی‌های خودباخته و خودفروخته که تا عمق وجودشان وابسته به آمریکایی‌هاست و بخشی از کشورهای عربی که خودفروخته به عربستان هستند، عزت ملیشان را با مقداری پول می‌فروشند.
  وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: ایران تنها کشوریست که توانسته یک تنه و فقط با تبعیت از افکار امام(ره)، مقام معظم رهبری و اهل بیت عصمت و طهارت(علیه‌السلام) در برابر تروریسم‌های تکفیری بایستد و محدودش کند

  photo_2016-01-15_15-00-41 photo_2016-01-15_16-25-45 photo_2016-01-15_16-25-54 photo_2016-01-15_16-26-03 photo_2016-01-15_16-26-18 photo_2016-01-15_16-26-24

   

  يک ديدگاه

  1. ناصر نادر قادر گفت:

   عکسهای بیشتری می توانستید بذارید

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro