آخرین خبرها از اخذ صلاحیت کاندیداهای مجلس دهم + اسامی

  • برای پیشرفت باید به نیروهای جوان و متخصص اعتماد کرد/ راهکار حفظ استقلال اقتصادی، اقتصاد مقاومتی است
  • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۷ دی ۹۴ - ۱۴:۵۷

    کد خبر : 41805
    در حال بروزرسانی؛

    آخرین خبرها از اخذ صلاحیت کاندیداهای مجلس دهم + اسامی

    لیستی که در ادامه مطلب از نام کاندیداهای تأیید صلاحیت شده درج می شود قطعی نبوده و ممکن است دستخوش تغییراتی در روزهای آتی شود. بدیهی است این تغییرات به اطلاع خوانندگان گرامی خواهد رسید.

    واران نیوز: بنابر اعلام فرمانداری شهرستان های مختلف تاکنون افراد زیر برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صلاحیت خود را اخذ کرده اند:

    حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل

    ۱٫نوراله شاقلانی لور

    ۲٫نعمت الله علیجانی

    ۳٫رسول فرخی

    ۴٫علی محرر

    ۵٫ذبیح نیک فر

    ۶٫مجتبی یوسفی نژاد کیاسرایی

    ۷٫محمد امیری

    ۸٫جهانگیر حسن زاده

    ۹٫سید مسعود حسینی

    ۱۰٫معصومه حیدری

    ۱۱٫نقی حیدردوست

    ۱۲٫ابوذر ندیمی

    حوزه انتخابیه فومن و شفت:

    ۱٫ناصر عاشوری

    ۲٫سامره عاشوری

    ۳٫خلیل بهروزی فر

    ۴٫اردشیر روحی

    ۵٫امیر خوش کار

    ۶٫کیوان میرزایی فشالمی

    ۷٫ناصر اشرافی

    ۸٫سید تقی موسویان

    ۹٫صادق رمضانی گل افزانی

    حوزه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر:

    ۱٫محمدحسین قربانی

    ۲٫فاروق نصر جلالی

    ۳٫ریحانه احمدی دهکا

    ۴٫محمد علی ثابتی امیرهنده

    ۵٫عیسی حسن‌پور گیلده

    ۶٫رضا دوست جلالی

    ۷٫مرتضی رحیمی نژاد دهکا

    ۸٫ابراهیم رعنای رهبرخواه

    ۹٫اسماعیل رهپیمای گوهردانی

    ۱۰٫محمد شعبانی لسکوکلایه

    ۱۱٫سید مهدی صادق

    ۱۲٫اسماعیل لطف‌پور

    ۱۳٫محمد علی رمضانی

    حوزه انتخابیه تالش؛ ماسال و رضوانشهر:

    ۱٫مصلحت آفتابی

    ۲٫سید محمد اسحاقی

    ۳٫عزیز پورعزیزی

    ۴٫علی خندستانی

    ۵٫موسی سعادتی

    ۶٫علی عباسی

    ۷٫هومن لطیفی

    ۸٫فاطمه نعمت جو

    ۹٫علی حسینی

    ۱۰٫محمود شکری

    ۱۱٫شهرام شیرعلی نیا

    ۱۲٫احسن الله رادمهر

    ۱۳٫حسین نیرومند

    ۱۴٫منصور یوسفی

    حوزه انتخابیه رودبار

    ۱٫حسین آقاجانی

    ۲٫رضا اکبرزاده

    ۳٫امین بابایی

    ۴٫جهانبخش جلوه

    ۵٫منوچهر جمالی

    ۶٫عطااله حکیمی

    ۷٫آیت اله رضایی

    ۸٫یزدان سپرده

    ۹٫مهرداد گودرزوند

    ۱۰٫صابر لطفی

    ۱۱٫حسین مهربان

    ۱۲٫محرمعلی ضیایی

    ۱۳٫عباس صفایی

    حوزه انتخابیه بندر انزلی:

    ۱٫میرزاپور

    ۲٫دادرس

    ۳٫خدادادیان

    ۴٫رجبی

    ۵٫خوشحال

    ۶٫برزگر

    ۷٫صدرا

    ۸٫هادی پور

    ۹٫هوشیارفرد

    ۱۰٫خسته بند

    ۱۱٫خوش اقبال

    حوزه انتخابیه رشت:

    ۱٫سیدعلی آقازاده

    ۲٫ولی الله عظمتی

    ۳٫مظفر نامدار

    ۴٫جبار کوچکی نژاد

    ۵٫حجت الاسلام محمدرضا عباسی

    ۶٫محمد صادق حسنی

     حوزه انتخابیه صومعه سرا:

    ۱٫شجاع اسرارپوش

    ۲٫فرزام پوررمضان

    ۳٫مهرداد پورنعمت

    ۴٫حمیدرضا خصوصی

    ۵٫جواد دل زنده دار

    ۶٫سید کاظم دلخوش

    ۷٫علیرضا طالبی

    ۸٫لیلا غلامی

    ۹٫داوود نعمتی

    حوزه انتخابیه رودسر و املش

    ۱٫محمدمهدی رهبری املشی

    ۲٫اسدالله عباسی

    ۳٫محمدعلیجانی

    ۴٫محمد تقی نجف زاده

    ۵٫محمد بنی مهد

    ۶٫صادق اکبری

    ۷٫مسعود مجیدی

    ۸٫قاسم فرجپور خاناپشتانی

    ۹٫رضا غلامی

    ۱۰٫بهمن رییسی

    ۱۱٫محمدصادق محمدی

    ۱۲٫یاسر لطفی پور یاسوری

    ۱۳٫مصطفی حاکمی فر

    حوزه انتخابیه لنگرود

    ۱٫مهرداد لاهوتی

    ۲٫سید گل آقا پورعباس

    ۳٫پرویز محمدنژاد

    ۴٫حسن اخگری

    ۵٫معصومه شعبانی گورندانی

    ۶٫حمید رمضانپور دریاسری

    ۷٫محمداسماعیل احمدی سلوش

    ۸٫میثم موسی پور

    ۹٫محمود دهگان

    ۱۰٫احمد اسماعیلی بازارده

    ۱۱٫نرجس نوبهاری

    ۱۲٫مهرداد امین لیلی

    ۱۳٫علی نقی ن‍ژاد دیوشلی

    این لیست در حال بروزرسانی است و احتمال دارد کاندیدای بیشتری به این لیست اضافه شود.

    کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
    Desgined & Programmed by AmirHz.ir