امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 20 February , 2019
امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷ - 15 جماد ثاني 1440
شناسه خبر : 41927
  پرینتخانه » ویژه تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۴۵ |

لیست واحد اصولگرایان گیلان در راه است/ موضع اصولگرایان سهم خواهی نیست/ مصادره برجام به نفع یک دولت ظلم و خیانت به مردم است

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با اشاره به انسجام شورای ائتلاف اصولگرایان در سراسر کشور برای انتخاب اصلح، گفت: موضع ما موضع انقلاب اسلامی است و محور این قصه سهم خواهی نیست.

لیست واحد اصولگرایان گیلان در راه است/ موضع اصولگرایان سهم خواهی نیست/ مصادره برجام به نفع یک دولت ظلم و خیانت به مردم است

 سردار نظرعلی علیزاده در نشست خبری شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با اشاره به همدلی، همگرایی و وحدت در نیروی های اصولگرایان، اظهار کرد: همه جریانات در این عرصه بزرگ سیاسی نقش آفرینی می کنند و حضور مردم در صحنه همیشه برای نظام افتخار آفرین است.

وی افزود: حماسه ای جدید در هفت اسفند رقم می خورد و برگ افتخار دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی خواهد بود.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با اشاره به انسجام شورای ائتلاف اصولگرایان در سراسر کشور برای انتخاب اصلح در دو انتخابات پیش رو، تصریح کرد: لیست اصولگرایان در حوزه مجلس خبرگان رهبری بعد از تأیید صلاحیت در جمع جامعه مدرسین حوزه علمیه زیر نظر آیت الله یزدی در بررسی می شود و به لیست واحد می رسیم

علیزاده ادامه داد: لیست اصول گرایان گیلان در مجلس شورای اسلامی زیر نظر آیت الله موحدی کرمانی تشکیل و ارایه خواهد شد.

وی با اشاره به احزاب و تشکل های مجوزدار طیف اصول گرایی از جمله مؤتلفه اسلامی، جبهه پایداری و یاران انقلاب و اصول گرایان ولایی و…، ادامه داد: اصولگرایان بهترین ها را ارایه می کنند و گرایش سیاسی، مواضع و تجربه کاندیداها مورد مطالعه مردم قرار می گیرد.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با اشاره به اینکه برجام به جریان، طیف و یک دولت تعلق ندارد و حاصل زحمات و ایستادگی ملت و دولت های گذشته و در نهایت درایت و تدبیر رهبری است، گفت: اگر دولتی بخواهد آن را در انحصار قرار دهد ظلم به مردم است.

وی با بیان اینکه شهدای هسته ای برای جبهه انقلاب اسلامی هستند و از متن جریان ارزشی نظام در شرایط سخت که دشمن ما را در منگنه قرار داده بود شهید شدند، اضافه کرد: این دستاورد مال ملت است و نباید کسی برجام را به نفع یک جریان مصادره کند و این ظلم و خیانت است .

علیزاده با بیان اینکه نهایت به یک لیست واحد در استان خواهیم رسید و همه تأیید صلاحیت شده ها و کاندیداها جز لیست ما قرار دارند، بیان کرد: هنوز فرد خاصی به شکل نهایی مشخص نشده است.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه در کل کشور جریان های ارزشی در خبرگان رهبری و خانه ملت کنار هم هستند، افزود: جامعه مدرسین و روحانیت مرجعیت این مجموعه را در اختیار گرفته اند و علمدار این میدان هستند.

وی با تأکید بر اینکه جریان اصول گرایی این نگاه را دارد که افراد انتخاب شوند و به شکل تعاونی عمل نمی شود، تصریح کرد: موضع ما موضع انقلاب اسلامی است و محور این قصه سهم خواهی نیست و انقلاب نیازمند تمام طیف جریان اصولگرایی است .

علیزاده ادامه داد: در این دوره با وجود شرایط حاکم بر مجلس و اواخر دولت قبل و دولت فعلی نمایندگان اصولگرای فعلی در حوزه قانون گذاری مجلس برنامه های خوبی داشتند اما در حوزه انتخابیه خود عملکرد خوبی نداشتند.

وی افزود: در اواخر دولت دهم و در دولت یازدهم هم بخاطر درگیری های دولت عملکرد خوبی از نمایندگان استان دیده نشد.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه انتظار داشتم هماهنگی و همراهی بین نمایندگان فعلی بیشتر باشد، تصریح کرد: ائتلاف اصولگرایان برنامه های خوبی را برای دوره بعد تنظیم می کند و همگرایی بین نمایندگان آینده بیشتر و با تاثیر گذاری بیشتر خواهد بود .

علیزاده با اشاره به اینکه اکثر کرسی های مجلس دهم را اصول گرایان تشکیل می دهند، اضافه کرد: امیدواریم همه جریان های سیاسی مردم را ببیند و مجلسی که پشتوانه انقلاب در سطح بین المللی و پشتیبان ولایت باشد تشکیل شود زیرا مردم هزینه های زیادی در این راستا داده اند

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه مقایسه آماری در بحث رد صلاحیت ها درست نیست و باید افراد را مد نظر قرار داد، ابراز کرد: باید به عملکرد، سابقه و پرونده فرد نگاه کرد.

وی تصریح کرد: کسی که دستش به عنوان خیانت دراز شده در تمام جناح های سیاسی محکوم است و این طور تقسیم بندی در پازل دشمن در جهت دوقطبی نمودن جامعه قرار دارد.

سردار علیزاده در ادامه با بیان اینکه فتنه جدیدی در راه است و دشمنی داریم که پشت صحنه در ترسیم فضا کار می کند و مسایل را رصد می کند، افزود: هوشیاری دستگاه ها و ملت نباید اجازه دهد که این فتنه در انتخابات شکل بگیرد زیرا دشمن در راستای تحقق فتنه در کشور دنبال اینگونه فضا ها مانند انتخابات است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: دشمن در کمین است و دنبال ضربه زدن به نظام است و نباید آب در هاونگ دشمن ریخت و فرصت را نباید به دشمن داد و نوع مدل هایی که لیست طراحی می شود تاثیر دارد.

علیزاده با تاکید براینکه همه تشکل ها در حوزه اصول گرایی در ترسیم این فضا فراخوان شده اند، اظهار کرد: ائتلاف اصول گرایان در راستای استفاده از این پتانسیل برای رشد استان برخلاف گذشته در حوزه هایی مانند نیروی انسانی با وجود نیروهای زبده علمی استان در سطح بین المللی و با تجربه بسیار بالای عملیاتی و موقعیت جغرافیایی بی نظیر که داریم صورت گرفته است که تاکنون نتوانسته ایم از این ظرفیت استفاده کنیم .

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با تاکید بر اینکه مردم گیلان صبر و تحمل بالایی دارند و با تحمل مشکلات حامی نظام و مدیران و مسئولان هستند، گفت: امروز کار در استان افتخار است ولی از این داشته ها استفاده نکردیم و نباید کفران نعمت کرد وشکر نعمت بکارگیری این ظرفیت هاست.

وی با بیان اینکه شایسته نیست با این ظرفیت آمار بالای بیکاری را در جامعه داشته باشیم، گفت: گیلان در مقام رشد در قیاس با سایر استان ها کارنامه خوبی ندارد و نمایندگان اینده باید این داشته ها را در رشد استان بکار بگیرند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.