برگزاری نشست‌های بصیرتی در پایگاه‌های بسیج خواهران صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۶ بهمن ۹۴ - ۲:۰۳

  کد خبر : 41988
  فرمانده حوزه کوثر صومعه‌سرا:

  برگزاری نشست‌های بصیرتی در پایگاه‌های بسیج خواهران صومعه‌سرا

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا گفت: همزمان با دهه مبارک فجر نشست های بصیرتی شناسایی و شناختن انقلاب در سطح پایگاه های بسیج خواهران این شهرستان برگزار می شود.

  آرزو محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: بانوان در همه زمینه ها نقش موثری در انقلاب اسلامی ایفا کرده اند و هیچ گاه از ارزش‌ها و آرمان های انقلاب اسلامی کوتاه نیامده اند.

  وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی پیام و ارزش‌های انقلاب اسلامی صادر شد و موجی از خیزش رهایی در منطقه به وجود آمد که امروز بر ما واجب است که در تبیین آن برای نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی اهتمام ویژه ای داشته باشیم.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا گفت: برنامه های دهه فجر باید هر چه با شکوهتر برگزار شود زیرا عامل مهم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت ، ترویج مبارزه با ظلم و ستم و گسترش عدل و داد در بین جوانان و نوجوانان به ویژه بسیجیان است.

  محمدی تصریح کرد:در این راستا حوزه مقاومت حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا باهمکاری پایگاه های مقاومت بسیج خواهران به منظور زنده نگه داشتن رخداد بزرگ دهه فجر و انتقال این فرهنگ به نسل های بعدی ویژه برنامه های را در سطح حوزه و پایگاهای حوزه اجرا می کند.

  وی خاطرنشان کرد: آذین بندی و نصب بنرهای ویژه ایام دهه مبارک فجر در حوزه و پایگاه ها و سطح شهرو نصب پلاکارد‌ها، غبار روبی مزار شهدای گمنام شهرستان و تجدید بیعت با آرمان‌های بلند و مقدس امام خمینی (ره)، نشست های بصریتی شناسایی و شناختن انقلاب از جمله برنامه های حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا است.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا اظهار کرد: برگزاری نشست با بانوان بسیجی در راستای ازدواج و افزایش موالید و تجلیل از مادرانی که تازه وضع حمل کرده اند، برگزاری همایش پیاده روی با عنوان عفاف و حجاب، برگزاری جشنواره آشپزی در سطح پایگاه ها ازدیگر برنامه های این حوزه است.

  محمدی تصریح کرد: در همایش پیاده وری بانوان ضمن رعایت حجاب و پوشش اسلامی با در دست داشتن پلاکاردهایی بر ضرورت رعایت حجاب و عفاف در جامعه تاکید می کنند.

  وی افزود: حجاب و عفاف شخصیت و وقار زن در جامعه را بالا برده و این امر سبب کنترل هیجانات و التهابات اخلاقی در جامعه نیز می‌شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro