شکارچی بی رحم رودباری به دام افتاد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۹ بهمن ۹۴ - ۱۴:۳۸

  کد خبر : 42130

  شکارچی بی رحم رودباری به دام افتاد

  شکارچی بی رحم حیات وحش توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست رودبار به دام افتاد.

  واران خبر: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار بر اساس گزارشات واصله با اخذ حکم قضایی  به همراه عوامل انتظامی در بازرسی از یک واحد مسکونی در حوزه شهرستان لاشه یک سر خرگوش ، دم یک قلاده روباه ویک بهله پرنده شکاری تاکسیدرمی شده را کشف و ضبط کردند.
  DSCN0259 DSCN0260
  طی اخبار  واصله مبنی بر این که شخصی در حوزه شهرستان رودبار در واحد مسکونی خود اقدام به نگهداری   گوشت و اجزا بدن حیوانات وحشی می نماید ، ماموران یگان حفاظت محیط زیست رودبار با اخذ حکم قضایی به همراه عوامل انتظامی در بازرسی از این واحد مسکونی در حوزه شهرستان لاشه یک سر خرگوش ، دم یک قلاده روباه و یک بهله پرنده شکاری تاکسیدرمی شده را کشف و ضبط نمودند.
   علی امیری رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار با اعلام این خبر گفت  با توجه به بند (ج) از ماده ۱۰ قانون شکار وصید حمل و عرضه و فروش و غیره جانوران وحشی زنده یا کشته شده ممنوع بوده و شامل ضرر و زیان محیط زیست می باشد.
  وی افزود  ضررو زیان هر سر خرگوش سه میلیون ریال، هر قلاده روباه هشت میلیون ریال و یک بهله پرنده شکاری (طرلان ) ششصد میلیون ریال می باشد  که  مجموع ضرر و زیان متعلقه به مبلغ ۶۱۱۰۰۰۰۰۰ ( ششصد و یازده میلیون ریال ) خواهد بود
  امیری گفت  پرونده مورد نظر در مراجع قضایی در دست پیگیری می باشد.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro