از انتشار عکسهای خصوصی تا بالا رفتن از منبر و سخنرانی در مورد عاشورای حسینی!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۴ بهمن ۹۴ - ۹:۱۷

  کد خبر : 42316

  از انتشار عکسهای خصوصی تا بالا رفتن از منبر و سخنرانی در مورد عاشورای حسینی!

  چندی قبل آیت الله قربانی نماینده معزز ولی فقیه نسبت به سخنرانی فردی به تعبیر ایشان معلوم الحال واکنش نشان دادند که متاسفانه برخی از مریدان فرد مزبور که هم اکنون قراردادهای چند صد میلیونی بسته و به زور افراد را وادار به انجام آزمایشات پزشکی می نمایند و عملا از این راه نیز پورسانت میگیرندبه تشبیه وی با مهدی بازرگان پرداختند

  واران خبر به نقل از خزر: چندی قبل بود که آیت الله قربانی نماینده معزز ولی فقیه نسبت به سخنرانی فردی به تعبیر ایشان معلوم الحال واکنش نشان دادند.

  حالا اما یکی از مریدان  همان فرد پس از انعقاد قرارداد ترک تشریفات چند صد میلیونی با یکی از دستگاه های عریض و طویل و اجبار پرسنل آن دستگاه به انجام آزمایشات پزشکی و دریافت پورسانت ناشی از این آزمایشات، به تشبیه این فرد رد صلاحیت شده با مهدی بازرگان نخست وزیر دولت موقت پرداخت!

  جالب اینکه همین فرد  چندی پیش ضمن قلم فرسایی خود را دلواپس انقلاب هم دانسته  و از نهادهای نظارتی خواسته بود تا با رسانه های ارزشی برخورد نمایند. این اظهارات عجیب در حالی از سوی این فرد در رسانه ها منتشر شده بود که شنیده شده دلیل اصلی رد صلاحیت فرد مذکور  انتشار عکسهایش در فضای مجازی و سوابق بازداشت قبلی در حوادث سال ۸۸ می باشد به نحوی که فرد مذکور حتی در هیات اجرایی نیز رد صلاحیت شده است!!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro