حرکت عجیب فرماندار شفت!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۴ بهمن ۹۴ - ۹:۲۵

  کد خبر : 42324
  یک شاهد عینی مطرح کرد؛

  حرکت عجیب فرماندار شفت!

  ساعت ۱۴:۲۸ دقیقه امروز آتش به ۱۰ باب از مغازه های مرکز دهستان نصیرمحله خسارت صد در صدی وارد کرد.

  به گزارش  واران خبر  به نقل از صبح شفت، سهراب غمخوار در گفت و گویی اظهار کرد: ساعت ۱۴:۲۸ دقیقه امروز آتش به ۱۰ باب از مغازه های مرکز دهستان نصیرمحله خسارت صد در صدی وارد کرد.

  وی با بیان این که ما در بدو حادثه با آتش نشانی های شهر های احمد سرگوراب و شفت تماس گرفتیم، گفت: از آتش نشانی مرکز دهستان گشت شهرستان فومن هم برای اطفاء حریق به محل حادثه مراجعه کردند .

  شاهد عینی این حادثه با بیان اینکه مردم با کمک آتشنشانان از سرایت آتش به دیگر مغازه ها جلو گیری کردند گفت: تاخیر آتشنشانی، عدم وجود امکانات اطفاء حریق و حجم گسترده آتش باعث شد ۱۰ مغازه خسارت ۱۰۰ درصدی ببینند.

  غمخوار با بیان اینکه برای تسهیل و سرعت دادن کار با فرماندار شهرستان تماس گرفتم افزود: فرماندار بعد از چند بار جواب ندادن به محض شنیدن خبر حادثه تلفن ما را قطع کرد.

  وی با انتقاد شدید از این رفتار فرماندار شفت افزود: مردم دهستان نصیرمحله از این رفتار محمودی به عنوان نماینده عالی دولت گله مند هستند.

  غمخوار با بیان اینکه به فرموده امام خمینی (ره) این انقلاب ثمره خون همین مردم کوخ نشین و روستایی است، گفت: در ایام دهه مبارکه فجر مردم انتظار چنین رفتاری را از فرماندار خود ندارند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro