تجمع ۳هزار نفری نماینده کهنه کار / وقتی ناظر قانون، قانون شکنی می کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ - ۲۲:۴۹

  کد خبر : 42717
  اقدام غیرقانونی "امیرکبیر" قانون نویس

  تجمع ۳هزار نفری نماینده کهنه کار / وقتی ناظر قانون، قانون شکنی می کند

  حامیان ناصر عاشوری با برگزاری تجمع ۳۰۰۰ نفری و تبلیغات گسترده در زمانی که از سوی قانون اساسی تبلیغات ممنوع است، صدای مردم و دیگر نامزدها را درآورد و مرد کهنه کار قانون نویس را زیر سوال برد

  به گزارش واران خبر به نقل از  کاسپین از فومن، طبق اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور زمان قانونی تبلیغات انتخاباتی نامزدها و طرفداران آنها از تاریخ ۲۹ بهمن آغاز و تا ۵ اسفند به مدت ۶ روز ادامه خواهد داشت و روز ۶ اسفند هر گونه فعالیت تبلیغاتی برای نامزدها و طرفدارانشان ممنوع خواهد بود و ۲۴ ساعت پس از پایان مهلت قانونی تبلیغات یعنی ۷ اسفند انتخابات برگزار می شود.

  گرچه ممکن است تبلیغات در فضای مجازی از عهده این ماده قاونی خارج شود اما جمع کردن افراد و گروه ها به هر دلیلی آن هم با حضور شخص نامزد به انضمام تبلیغات گسترده از سوی طرفداران برای شرکت در تجمعات، محافل، سخنرانی ها از قانون اساسی عدول کرده و جرم محسوب می شود.

  طرفداران ناصر عاشوری(امیرکبیر گیلان!) نامزد انتخاباتی فومن و شفت در اقدامی عجیب و غیر بعید دست به برگزاری تجمعی بزرگ با حضور ۳۰۰۰ نفر برگزار کردند و ضمن این اقدام قانون گریزی خود، عرصه را برای نامزدهایی که به نظر قانون احترام می گزارند، تنگ کردند.

  در پیام و اطلاعیه های حامیان و طرفداران این نامزد انتخاباتی آمده است:

  “بسمی تعالی
  سلام و درود بر یاران امیر کبیر گیلان!! حاج ناصر عاشوری.
  بدینوسیله از تمامی حامیان ویاران باوفا حاج ناصر عاشوری نماینده محبوب دعوت بعمل می آید در تجمع بزرگ ۳ هزار نفری طرفدارن امیر کبیر! که مورخه ۹۳/۱۱/۲۱ از ساعت ۱۰ تا ۱ بعداظهر به صرف نهار. مکان تالار شقایق فومن حضور بهم رسانید .
  بدینوسیله از تمامی حامیان امیر کبیر گیلان!! حاج ناصر عاشوری دعوت میشود با حضور خود بار دیگر اعلام همبستگی خود را با حاج ناصر عاشوری اعلام نمایند .

  درضمن دعوت برای همه عاشقان حاج ناصر عاشوری آزاد میباشد

  با تشکر
  جمعی از جوانان و حامیان امیر کبیر گیلان!! حاج ناصر عاشوری”

  این اقدام غیر قانونی از شخصی که سه دوره قانون نویس بوده است و خود بر عملکرد غیرقانونی حامیان خود واقف است و انتظار دارد باز هم به خانه ملت رود بسیار عجیب و سوال برانگیز است.

  سود این سور سه هزار نفری با آن غذاها و تشکیلاتی که برای عروس ارباب محله ما بی نظیر وگاه کم نظیر است، چیست؟

  چطور ممکن است اقدامی خلاف قانون از مرد قانون نویس صورت بگیرد و آبی از آب تکان نخورد؟

  هزینه های این همه پذیرایی و ریخته پاش به پای چه کسی نوشته می شود؟

  چه کسی در این بین سود می برد و فرد متضرر چگونه ضرر ناشی از این اقدام خود را جبران می کند؟

  این موارد و سوالات از این قبیل پیام ها و انتظاراتی را برای مردم حوزه انتخابیه فومن و شفت دارد که توجه به آن از شخص امیرکبیر گیلان!! مورد عنایت است.

  آقای امیر کبیرگیلان!! بداند این هزینه ها و این اقدام غیر قانونی به پایش نوشته می شود و مردم نظاره گر خواهند بود.

  این اقدام غیر قانونی و تبلیغات در زمانی که از سوی قانون ممنوعیت دارد، برای همه ممنوع است و نباید برای شما که قانون گزار و ناظر آن هستید این رویداد رخ بدهد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro