«بادیگارد» حاتمی کیا ترور شد!!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۲ بهمن ۹۴ - ۱۳:۳۷

  کد خبر : 42791

  «بادیگارد» حاتمی کیا ترور شد!!

  شاید مهمترین خبر دیروز در برج میلاد اعلام نامزدهای سیمرغ بود، برخی از خبرنگاران و منتقدان به انتخاب ها می …

  شاید مهمترین خبر دیروز در برج میلاد اعلام نامزدهای سیمرغ بود، برخی از خبرنگاران و منتقدان به انتخاب ها می خندیدند و برخی دیگر عصبانی بودند، از انتخاب برخی فیلم ها که بگذریم نامزد نشدن بادیگارد در بخش های اصلی کمی بالاتر از عجیب بود تا جائیکه تعدادی از منتقدان، عدم انتخاب حاتمی کیا در جمع نامزدها را به جای بالاتر از هیئت داوران مرتبط می دانستند و می گفتند فیلم به نکاتی اشاره کرده که مطلوب دولت نبوده است. شاید حاتمی کیا اگر می دانست فیلمش را ترور می کنند  مثل طالبی که «یتیم خانه ایران» را به گفته خودش به داوران دو پاسپورته نسپرد، او هم «بادیگارد» را در بخش خارج از مسابقه اکران می کرد.

  *حاج قاسم، حاتمی کیا و یک انگشتری
  روز گذشته حاج قاسم سلیمانی سردار بزرگ مدافعین حرم بخاطر ساخت «بادیگارد» و صحبت‌های چند وقت اخیر حاتمی‌کیا با او دیدار داشت و یک انگشتر به این کارگردان صریح سینمای ایران هدیه داد. نکته جالب حذف سیمرغ حاتمی‌کیا واکنش خبرنگاران در تلگرام جشنواره است که به نوعی دارند صدای اعتراض خود را محترمانه به گوش دبیر جشنواره می رسانند، قطعا سیمرغ نگرفتن ابراهیم حاتمی‌کیا در تاریخ سینمای ایران ماندگار خواهدشد.

  حاتمی کیا:  گر آقای جنتی را به جبهه سوریه ببرند و شرایط را ببیند، شاید او هم از فیلمسازان بخواهد که بروند و اوضاع را ببینند ولی وقتی این مسائل را نداریم و مدیران در ساختار قرار می گیرند و از آن بیرون نمی آیند، آنگاه فیلم هایی ساخته می شود که به این مسائل کاری ندارند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro