فرمانده سپاه قدس گیلان طی پیامی از حضور آگاهانه و منسجم مردم در راهپیمایی 22بهمن تشکر کرد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۲ بهمن ۹۴ - ۱۷:۱۰

  کد خبر : 42806

  فرمانده سپاه قدس گیلان طی پیامی از حضور آگاهانه و منسجم مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن تشکر کرد

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه قدس گیلان، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی از …

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه قدس گیلان، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود.

  متن پیام بدین شرح است:
  بسم رب الشهداء و الصدیقین
  مردم شریف و شجاع ایران اسلامی ؛
  حضور حماسی و تاریخی شما ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن یکبار دیگر این پیام را به دشمنان اسلام و قرآن رسانید که انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام عاشورای حسینی است و نشان از آزادی و استقلال انسانهای بزرگ مرد است.
  ای ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، شما ثابت کردید که تا پای جان از نظام و انقلاب اسلامی ایران دفاع خواهید کرد و به بیگانگان و استکبار جهانی اجازه دخالت در امور داخلی کشور ایران اسلامی را نخواهید داد.
  ملت غیور ایران اسلامی، حضور شما در این راهپیمایی خط بطلانی بود بر یاوه گویی های استکبار جهانی و دشمنان اسلام و انها را از گفته ها، تهدیدات و شعارهایشان ناامید کردید و به آنها ثابت کردید که در خیال و توهم هستند.
  لذا بر خود لازم و واجب می بینم که از حضور حماسی شما ملت باشرف و غیور ایران اسلامی نهایت تقدیر و تشکر را به جای آورم و انشاا… که خداوند متعال به ما نیرو و توان انجام خدمت به شما ملت سرافراز ایران را عنایت فرمائید.
  والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro