عزت روحانیت در بین مردم ناشی از تلاش امام (ره) است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۵ بهمن ۹۴ - ۹:۴۹

  کد خبر : 42865
  آیت‌الله اشکوری :

  عزت روحانیت در بین مردم ناشی از تلاش امام (ره) است

  استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه روحانی باید بین مردم تاثیرگذار و محبوب باشد، گفت: عزت روحانیت بین مردم ناشی از تلاش امام (ره) است.

  به گزارش واران خبر، آیت‌الله سید علی حسینی‌اشکوری شنبه شب در دیدار با جمعی از طلاب استان گیلان با تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار کرد: طلب عاقبت به‌خیری برای تلاش پرستاران و خانواده‌های رزمندگان از خداوند متعال دارم.

  وی به نقش موثر روحانیت بین مردم اشاره کرد و افزود: روحانی باید بین مردم تاثیرگذار و محبوب باشد.

  استاد حوزه علمیه قم با تاکید بر اهمیت تربیت روحانیت، بیان کرد: علمأ و بزرگان باید تدبیری بیندیشند و طلاب را طوری تربیت کنند تا بتوانند در جامعه عزیز باشند.

  حسینی‌اشکوری ملت ایران را پیرو ولایت خواند و تصریح کرد: مردم ایران به‌ویژه گیلانی‌ها قدردان تلاش مقام معظم رهبری هستند.

  وی به تلاش دشمن در از بین بردن وحدت مسلمانان اشاره کرد و گفت: دشمنان برای تخریب وحدت بین مسلمانان از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند.

  استاد حوزه علمیه قم با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات، خاطرنشان کرد: داوطلبان برای رقابت با همدیگر از ابزار تهمت و بی‌حرمتی استفاده نکنند و حافظ درجه و مقام خود باشند.

  حسینی‌اشکوری به رد صلاحیت‌شدگان اشاره کرد و یادآور شد: نسبت به آنها که رد صلاحیت شدند نباید بی‌احترامی شود.

  وی با بیان اینکه عزت روحانیت بین مردم ناشی از تلاش امام (ره) است، اظهار کرد: عزت روحانیون توسط خداوند متعال به وسیله امام (ره) تحقق پیدا کرده، باید قدر این موهبت را بدانیم و در ادامه این مسیر همراه مقام معظم رهبری باشیم.

  استاد حوزه علمیه قم به برخی بی‌مهری‌ها نسبت به روحانیت اشاره کرد و افزود: حضور روحانیون بین مردم بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت است./فارس

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro