پدر شیشه ای به اتهام قتل دخترش به زندان و دیه محکوم شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۵ آذر ۹۱ - ۱۴:۳۵

  کد خبر : 4293

  پدر شیشه ای به اتهام قتل دخترش به زندان و دیه محکوم شد

  مرد شیشه ای که دختر ۱۰ساله خود را از طبقه سوم به پایین پرت کرده بود، به شش سال زندان …

  مرد شیشه ای که دختر ۱۰ساله خود را از طبقه سوم به پایین پرت کرده بود، به شش سال زندان و پرداخت دیه محکوم شد.

  به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه دوشنبه شانزده آبان سال گذشته سقوط مرگبار دختر ده ساله ای از طبقه سوم یک ساختمان در شهرآرا به ماموران پلیس اعلام شد.ماموران پس از حضور در محل دریافتند درسا کوچولو بر اثر شدت جراحات جان باخته است.

  در ادامه تحقیقات در رابطه با این حادثه آغاز شد و ماموران در بررسی های اولیه در این دریافتند دختر ده ساله به همراه پدر معتادش در یک خانه زندگی می کرد.

  یکی از همسایه‌ها به ماموران گفت: امروز صدای گریه های درسا به گوش ما می رسید که مدام درخواست کمک می کرد. دقایقی قبل نیز صدای جیغ او را شنیدم و پس از بیرون آمدن از خانه متوجه سقوط او از طبقه سوم ساختمان شدیم.

  مرد رهگذری نیز به کارآگاهان گفت: در حال عبور از کنار ساختمان بودم که متوجه درخواست کمک دختر بچه ای شدم وقتی به محل صدا نگاه کردم مرد جوانی را دیدم که دختر خود را از پنجره ساختمان به بیرون پرت کرد.

  ماموران که مطمئن بودند درسا از سوی پدرش به قتل رسیده او را دستگیر کرده که مرد معتاد در بازجویی های اولیه منکر قتل دخترش شد.

  او در ادامه وقتی با دلایل پلیسی و اظهارات شاهدان روبرو شد، لب به اعتراف گشود و گفت: چند ماه قبل همسرم به دلیل اینکه من به ماده مخدر شیشه اعتیاد داشتم طلاق گرفت دادگاه نیز حضانت درسا را به من سپرد. چندی قبل با زن جوانی آشنا شده و او را به صیغه خود درآوردم، درسا از این موضوع ناراحت بود و اجازه نمی داد این زن به خانه ما بیاید شب حادثه بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم بخاطر مصرف ماده مخدر شیشه حالت عادی نداشتم در یک لحظه عصبانی شده و دخترم را از پنجره به بیرون پرت کردم.

  با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت پرونده برای محاکمه به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. متهم در جلسه محاکمه با رد اتهام خود گفت : روز حادثه شوفاژ خانه چکه می کرد.به همین خاطر کاسه ای را زیر آن گذاشته بودم. با پر شدن کاسه از درسا خواستم که ضرف را خالی کند. او هم می خواست آب داخل کاسه را به کوچه بریزد که ناگهان تعادلش را از دست و به پائین سقوط کرد.

  قضات دادگاه پس از محاکمه مرد جنایتکار او را به پرداخت دیه و شش سال زندان محکوم کردند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro