آیت‌الله اشکوری:طلاب و روحانیون مورد عنایت ویژه ولی‌عصر(عج) قرار دارند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ بهمن ۹۴ - ۲:۵۲

  کد خبر : 42972
  به همراه گزارش تصویری/

  آیت‌الله اشکوری:طلاب و روحانیون مورد عنایت ویژه ولی‌عصر(عج) قرار دارند

  استاد حوزه و دانشگاه گفت : حوزه های علمیه که نقش اساسی در حفظ دین و فرهنگ در منطقه دارند مورد غفلت قرار گرفته اند

  واران خبر: آیت الله اشکوری صبح امروز با حضور در حوزه علمیه آیت الله العظمی بهجت فومنی(ره) با بیان اینکه اهمیت حوزه های علمیه برای اساتید و طلاب و متصدیان و مسئولین قم باید بخوبی تبیین شود گفت : باید وضع حوزه های علمیه به درستی بررسی شود تا در برابر مشکلات این قشر کوتاهی صورت نگیرد.

  وی ادامه داد : بنده به شخصه نگران کمبودهای حوزه علمیه هستم اما طلابی که مشغول به تحصیل هستند باید بدانند در حقیقت وارد محیطی شده اند که باید قدردان آن باشند زیرا این محیط منتصب به امام زمان(عج) است.

  وی با بیان اینکه امام عصر(عج) نگاه ویژه‌ای به این قشر دارد ، تاکید کرد : طلاب و روحانیون مورد عنایت ویژه ولی‌عصر(عج) قرار دارند.

  حسینی‌اشکوری گفت : طلاب حوزه‌های علمیه نباید درصدد هجوم آوردن به شهر قم باشند و پاگیر شوند زیرا مردم منطقه شان به دانش آنها نیاز دارند و این محصلین باید به محل زندگی شان بازگردند تا نیازهای اعتقادی را برطرف کنند.

  وی با بیان اینکه انسان باید دارای اخلاق پاک باشد و نفسش را تهذیب کند، تصریح کرد : مسئله تهذیب نفس به کرات توسط بزرگان مورد تاکید قرار گرفته است.

  وی در پایان افزود :‌تهذیب نفس و اخلاق پاک از مسائل پیش پا افتاده نظیر تهمت و غیبت و … شروع می‌شود.

   IMG_6707 IMG_6708 IMG_6709 IMG_6712 IMG_6714 IMG_6715 IMG_6719 IMG_6720 IMG_6722 IMG_6724 IMG_6726 IMG_6732 IMG_6734 IMG_6737

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro