دشمن با عناوین بین‌المللی به دنبال نفوذ در کشور است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ بهمن ۹۴ - ۵:۲۴

  کد خبر : 42990
  آیت‌الله ‌حسینی‌اشکوری:

  دشمن با عناوین بین‌المللی به دنبال نفوذ در کشور است

  آیت‌الله سیدعلی حسینی‌اشکوری گفت: دشمن با عناوین مختلف بین‌المللی به دنبال نفوذ در کشور است و باید با بصیرت جلوی این نفوذ گرفته شود.

  آیت‌الله سید علی حسینی‌اشکوری امشب در جمع مردم این شهرستان رد مسجد جامع ماسال سنگینی بار مسئولیت را موجب سخت شدن صیانت و امانت‌داری از آن دانست.

  وی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی پست و مناصب امانت بوده و طعمه‌ای در دست مسئولان نیست، افزود: عده‌ای برای رسیدن به پست و مناصب هزینه‌های زیادی می‌کنند و بسیاری از مبانی را زیر پا می‌گذارند.

  این استاد حوزه با اشاره به اینکه ائمه معصومین (ع) برای حفظ کیان اسلام زحمت‌های زیادی متحمل شدند، تصریح کرد: ائمه معصومین (ع) در این راه اذیت و آزارها را تحمل کردند همانگونه که ما برای استقرار جمهوری اسلامی هزینه‌های زیادی متحمل شدیم.

  وی انقلاب اسلامی ایران را ثمره خون شهدای بسیاری دانست و گفت: تکلیف انسان نسبت به امانت سنگین‌تر و بیشتر است و مردم این امانت را به‌عهده هر کس بگذارند ما استقبال می‌کنیم.

  حسینی‌اشکوری دل بستن به پست و مقام دولتی را یکی از مذله اخلاق عنوان کرد و یادآور شد: انسان نباید فریب عناوین و مناصب دولتی را بخورد و ارزش مناصب به احقاق حق است.

  وی عناوین بین‌المللی را ابزار دست کشورهای استکباری و استعمارگر خواند و تصریح کرد: باید چشم بینا داشته باشیم تا دشمن نتواند با استفاده از این عناوین به نوعی در کشورمان نفوذ کند.

  داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در گیلان تکیه بر توان داخلی را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: باید اقتصاد، فرهنگ و نیروهای مسلح کشورمان را خودمان به دست بگیریم و مسئولان نظام نیز مراقب باشند که فریب دشمن را نخورند.

  MG_1041 MG_1046 MG_0998 MG_1029 MG_1020 MG_1005 MG_0970 MG_0931 MG_0878

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro