سفارش رهبرانقلاب توجه به انقلابی وضد انقلابی بودن سرلیست ها است/ مفسدان اقتصادی به دنبال موضوعات حقیقی انقلاب نیستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ بهمن ۹۴ - ۱۵:۴۳

  کد خبر : 43022
  کارشناس سیاسی گیلان در گفت و گو با «دیارباران»:

  سفارش رهبرانقلاب توجه به انقلابی وضد انقلابی بودن سرلیست ها است/ مفسدان اقتصادی به دنبال موضوعات حقیقی انقلاب نیستند

  کارشناس سیاسی گیلان، گفت: کسی که پرونده سنگین فساد اقتصادی دارد دنبال موضوعات حقیقی و واقعی انقلاب نیست، چه کرباسچی و چه هر کس دیگری باشد.

  واران خبر: حجت الاسلام میر شمس اکبر حسینی در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران»، در آستانه انتخابات مجلس و نقش احزاب، اظهار کرد: احزاب و جناح های سیاسی همیشه نقش مهم و کلیدی دارند و تاثیرات انها را هم در خیلی از موضوعات دیده ایم.

  وی در ادامه این مطلب افزود: احزابی که با نگرش انقلاب اسلامی و تفکر امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و ارزش های نظام جمهوری اسلامی حرکت می کنند، هدایت بخشی صحیحی را هم ایفا می کنند و جهت درستی را هم بوجود می آورند.

  مقام معظم رهبری می فرمایند به سر لیست ها نگاه کنید و انقلابی و ضد انقلاب بودنشان

  کارشناس سیاسی گیلان با اشاره به نقش فعالیت های انتخاباتی کارگزاران و نقش آفرینی آن ها در انتخابات مجلس با بیان اینکه نکته که نقش کارگزاران در صحنه های انقلاب اسلامی جهت مثبت و منفی دارد، گفت: نکته مهم این است که اصل حمایت از انقلاب اسلامی حفظ شود و مقام معظم رهبری می فرمایند به سر لیست ها نگاه کنید و انقلابی و ضد انقلاب بودنشان.

  وی اضافه کرد: احزابی که دل آنها با نظام نیست، غیر مذهبی ها و جریان های سیاسی دیگری که دل در گرو مبانی اسلام و ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران ندارند، دنبال مذاکره با امریکا هستند.

  حسینی با اشاره به اینکه این برخی احزاب دنبال کم رنگ سازی جهت های حقیقی انقلاب اسلامی ایران چه آگاهانه و چه از روی عناد هستند، بیان کرد: اینکه با ماهیت انقلاب مشکل دارند و همان معنای ضد انقلاب است و با فرموده مقام معظم رهبری تطبیق دارد.

  وی اضافه کرد: جریانی که مدافع این طرز فکر هستند محور آشفتگی ذهنی می شوند و محور این موضوع هستند که آمریکایی ها و غربی ها نسبت به تغییر در ایران به ظن خودشان امیدوار می شوند.

  حسینی با بیان این نکته که این جریان های سیاسی دنبال تضعیف نیروهای ارزشی و انقلابی هستند، ابراز کرد: احزاب اگر بر مدار وظیفه ای که دارند عمل نکنند و مانند احزاب در دنیا به نظام و حکومتشان کمک نکنند در جهت منفی هستند و در داخل کشور احزابی داریم که درست نقطه مقابل نطام حرکت می کننند که آسیب به همراه دارد.

  کسی که پرونده سنگین فساد اقتصادی دارد دنبال موضوعات حقیقی و واقعی انقلاب نیست

  کارشناس سیاسی گیلان با بیان این نکته که لیدر بودن برخی افراد که فساد اقتصادی را یدک می کشند همان جمله ایست که مقام معظم رهبری فرمودند، تصریح کرد: کسی که پرونده سنگین فساد اقتصادی دارد دنبال موضوعات حقیقی و واقعی انقلاب نیست، چه کرباسچی و چه هر کس دیگری باشد.

  حسینی با تاکید بر اینکه کسانیکه در فتنه ۸۸بودند و خواصی که سکوت کردند و کسانی که آتش بیار فتنه شدند امروز در جاهای مختلف و حمایت از کاندیداها قطعا برای حفظ نظام، ارزش ها و اقتدار نظام و عزت مردم حرکت نمی کنند، اضافه کرد: چرایی آن باید از کسانی پرسیده شود که این افراد را به عنوان لیدر خود انتخاب می کنند.

  کسی که می خواهد رییس جمهور شود، فردی را در ستاد خود می آورد که مفسد اقتصادی است؟!

  وی افزود: در زمان انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ مگر یک مهره مفسد اقتصادی در ستاد کروبی نبود؟! کسی که می خواهد رییس جمهور شود، فردی را در ستاد خود می آورد که مفسد اقتصادی است و به این نام معرفی شده است؟!

  وی ابراز کرد: چرا باید یک همچین افرادی در ستاد های انتخاباتی و احزاب باشد کسانی که می خواهند برای ارزش های انقلاب کار کنند و برای نظام مقدس جمهوری اسلامی که این همه دشمن دور آن را گرفته کار کنند نباید از اینگونه افراد که در مظان اتهامات سیاسی هستند استفاده کنند.

  کارشناس سیاسی گیلان حسینی با بیان اینکه شما که به نظام و ارزش های انقلاب اسلامی اعتقاد دارید چرا همچین افرادی را وارد صحنه می کنید، افزود: برخی از آنها راس فتنه و از سران فتنه بودند و برائت نداشتند و نگفتند ما اشتباه کردیم در ستاد سران فتنه بودیم.

  وی خاطرنشان کرد: حضور این افراد در لیدری جریان های انتخاباتی نشان می دهد خود آن فرد و کاندید هم مشکل دارد زیرا نمی آید از افرادی که برای نظام تاثیر گذار نیستند،استفاده کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro