ای‌کاش‌های صومعه‌سرایی‌ها برای تکرار هرساله انتخابات شنیدنی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۳۰ بهمن ۹۴ - ۱۷:۲۰

  کد خبر : 43092

  ای‌کاش‌های صومعه‌سرایی‌ها برای تکرار هرساله انتخابات شنیدنی است

  ای‌کاش‌های صومعه‌سرایی‌ها برای تکرار هرساله انتخابات شنیدنی است.

  واران‌خبر صومعه‌ سرا: هر چه به زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیکتر می‌شویم شهرمان رنگ و بویی دیگر به خود می‌گیرد، رنگ و بویی که اکثر مردم از آن لذت می‌برند، رنگ و بوی تازگی، آباد شدن و … .

  این روزها وقتی به اداره‌ای می‌ روی یا در محفلی حاضر می‌شوی و یا در تاکسی می‌نشینی، فقط یک جمله متشابه را خواهی شنید، آن هم اینکه؛ «ایکاش هر سال انتخابات برگزار می‌شد» تا شهر مان به نان و نوایی برسد.

  آسفالت کردن خیابان ها و کوچه ها، آوردن آب و گاز و برق و ….. و همه و همه با نزدیک شدن به روز انتخابات بیشتر می‌شود.

  امروز اکثر کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در شهرمان هر کسی به اندازه خود در صدد برطرف کردن مشکلات مردم است که بگوید آری اگر من نماینده شوم شهر را برایتان گلستان و تمام مشکلات را حل می‌کنم.

  شنیده شده کاندیدایی اقدام به دیوارکشی در مسکن مهر، دیگر کاندیدا اقدام به گذاشتن وصیغه یک میلیاردی برای یک زندانی، نامزدی دیگر کمک به موسسه خیریه و دیگری دستگیری از نیازمندان را در این شهرستان انجام داده است.

  حال جای سوال اینجاست، فردی که اینقدر غنی است و می‌تواند برای مردم شهرش مفید باشد و مشکلی را از مشکلات شهر کم کند، چرا فقط به زمان انتخابات بسنده می‌نماید و زمان های دیگر به فکر کسی نیست.

  چرا توسعه شهرستان فقط باید مختص به نزدیک شدن به انتخابات باشد تا مردم آرزوی برگزاری انتخابات در هر سال را نمایند.

  ایکاش نامزدهای انتخاباتی ما کمی به خود بیایند و بدانند که خدمت به مردم فقط مختص به زمان و مکان خاصی نیست و همیشه می‌توان دست نیازمندان را گرفت.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro