تبلیغات نامزد عدم احراز شده فومنی به امید تایید صلاحیت!!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۳۰ بهمن ۹۴ - ۱:۳۶

  کد خبر : 43104

  تبلیغات نامزد عدم احراز شده فومنی به امید تایید صلاحیت!!

  از حواشی جالب فرایند انتخابات حوزه انتخابیه فومن و شفت تبلیغات گسترده نامزد عدم احراز شده فومنی به امید احراز صلاحیتش است

  واران خبر به نقل از کاسپین:از فومن، با اعلام لیست نهایی تایید صلاحیت شدگان در فومن وشفت اسامی  ۱۱نفر از این حوزه انتخابیه به چشم می خورد.

  در این بین عده ای از نامزدها که تایید نشده اند بدون تبلیغات و ابرازات نمایشی در تلاشند که صلاحیت خود را از شورای محترم نگهبان دریافت کنند.

  علیرضا روزی طلب یکی از نامزدهایی است که صلاحیت وی برای حضور در عرصه رقابت های شهرستان فومن و شفت هنوز برای شورای نگهبان محرز نشده است.

  وی عصر امروز در گفتگو با خبرگزاری بین المللی کاسپین در پاسخ به ابهامات موجود بر حضور وی اظهار کرد: صلاحیتم هنوز محرز نشده است.

  این نامزد رد صلاحیت شده در پاسخ به اینکه تبلیغات شما در شبکه های فضای مجازی مشهود است با اینکه شما در این رقابت ها حضور ندارید، گفت: تبلیغات من از سوی طرفداران من است و من هیچ تبلیغاتی فعلا ندارم.

  روزی طلب با بیان اینکه برای احراز صلاحیتم از امام جمعه شهرستان و شورای شهر نامه ای برای شورای نگهبان برده ام، افزود: با توجه به پیگیری هایم ،عدم احراز صلاحیتم کما فی السابق پا برجاست.

  وی با اشاره به حدیثی از امام علی(ع) به امیدحضور خود در انتخابات اشاره کرد و افزود: ناامیدی گناه بزرگی است ومن همچنان برای حضور در انتخابات امیدوارم.

  000

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro