امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 4 December , 2022
امروز : یکشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۱ - 11 جماد أول 1444
شناسه خبر : 4311
  پرینتخانه » اخبار روز ایران و جهان, سیاسی تاریخ انتشار : 15 دسامبر 2012 - 14:45 |

مفقود شدن متن استیضاح یک وزیر در مجلس

چندی پیش موضوع استیضاح یکی از وزرا در مجلس مطرح و طرح آن تهیه شد و به امضای چند نماینده هم رسید اما وقتی یکی از طراحان استیضاح که روسای یکی از کمیسیونهای تخصصی مجلس هم است، توانست نیروی خود را بعنوان رئیس اداره آن وزارتخانه در شهر خود منصوب کند، متن و امضای استیضاح […]

مفقود شدن متن استیضاح یک وزیر در مجلس

چندی پیش موضوع استیضاح یکی از وزرا در مجلس مطرح و طرح آن تهیه شد و به امضای چند نماینده هم رسید اما وقتی یکی از طراحان استیضاح که روسای یکی از کمیسیونهای تخصصی مجلس هم است، توانست نیروی خود را بعنوان رئیس اداره آن وزارتخانه در شهر خود منصوب کند، متن و امضای استیضاح در مجلس مفقود شد.

به گزارش واران نیوژ» در راهروهای مجلس شنیده شد که چندی پیش استیضاح یکی از وزرا در مجلس مطرح شد.
به گزارش خبرنگار پارلمانی بولتن نیوز، تعدادی از نماینده ها با هماهنگی هم متن استیضاح وزیر را تهیه کردند و به امضای حدود ۲۰ نماینده هم رساندند. اما پس از جمع آوری این امضاها یکی از نمایندگان که رئیس یکی از کمیسیونهای تخصصی مجلس هم است، جلسه ای با وزیر می گذارد و در این جلسه در خصوص استیضاح و ضرورت تعییر مدیر آن وزارتخانه در حوزه انتخابیه خود بحث و رایزنی می کند.

وزیر بعد از جلسه رئیس آن اداره در حوزه انتخابیه این نماینده را عزل و نیروی معرفی شده از سوی این نماینده را جایگزین می کند.
بعد از آن طراحان و امضا کنندگان از این نماینده پیگیر موضوع استیضاح می شوند که وی مرتب بهانه گیری می کند و متن استیضاح را برای پیگیری و تحویل به هیئت رئیسه مجلس، در اختیار نمایندگان نمی گذارد.
در همین رابطه یکی از پیگیری کنندگان استیضاح مذکور در گفت وگو با خبرنگار ما ضمن تائید این خبر گفت: بعد از اینکه این نماینده از ارائه متن و امضاهای استیضاح خودداری می کرد، ما متوجه شدیم که هدف وی از این استیضاح تغییر مدیر اداره شهرستان خود بوده و وقتی به هدف خود رسید، طرح استیضاح را مفقود کرد

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.