مفقود شدن متن استیضاح یک وزیر در مجلس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۵ آذر ۹۱ - ۱۴:۴۵

  کد خبر : 4311

  مفقود شدن متن استیضاح یک وزیر در مجلس

  چندی پیش موضوع استیضاح یکی از وزرا در مجلس مطرح و طرح آن تهیه شد و به امضای چند نماینده …

  چندی پیش موضوع استیضاح یکی از وزرا در مجلس مطرح و طرح آن تهیه شد و به امضای چند نماینده هم رسید اما وقتی یکی از طراحان استیضاح که روسای یکی از کمیسیونهای تخصصی مجلس هم است، توانست نیروی خود را بعنوان رئیس اداره آن وزارتخانه در شهر خود منصوب کند، متن و امضای استیضاح در مجلس مفقود شد.

  به گزارش واران نیوژ» در راهروهای مجلس شنیده شد که چندی پیش استیضاح یکی از وزرا در مجلس مطرح شد.
  به گزارش خبرنگار پارلمانی بولتن نیوز، تعدادی از نماینده ها با هماهنگی هم متن استیضاح وزیر را تهیه کردند و به امضای حدود ۲۰ نماینده هم رساندند. اما پس از جمع آوری این امضاها یکی از نمایندگان که رئیس یکی از کمیسیونهای تخصصی مجلس هم است، جلسه ای با وزیر می گذارد و در این جلسه در خصوص استیضاح و ضرورت تعییر مدیر آن وزارتخانه در حوزه انتخابیه خود بحث و رایزنی می کند.

  وزیر بعد از جلسه رئیس آن اداره در حوزه انتخابیه این نماینده را عزل و نیروی معرفی شده از سوی این نماینده را جایگزین می کند.
  بعد از آن طراحان و امضا کنندگان از این نماینده پیگیر موضوع استیضاح می شوند که وی مرتب بهانه گیری می کند و متن استیضاح را برای پیگیری و تحویل به هیئت رئیسه مجلس، در اختیار نمایندگان نمی گذارد.
  در همین رابطه یکی از پیگیری کنندگان استیضاح مذکور در گفت وگو با خبرنگار ما ضمن تائید این خبر گفت: بعد از اینکه این نماینده از ارائه متن و امضاهای استیضاح خودداری می کرد، ما متوجه شدیم که هدف وی از این استیضاح تغییر مدیر اداره شهرستان خود بوده و وقتی به هدف خود رسید، طرح استیضاح را مفقود کرد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro