توجه به فرمایشات رهبری باعث عبور از فتنه‌های داخلی و خارجی میشود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۳۰ بهمن ۹۴ - ۱۴:۳۱

  کد خبر : 43124
  آیت الله حسینی اشکوری:

  توجه به فرمایشات رهبری باعث عبور از فتنه‌های داخلی و خارجی میشود

  آیت الله حسینی اشکوری کاندیدای خبرگان رهبری پس از نماز مغرب و عشا شب گذشته در مسجد شهدای شهرستان لنگرود سخنرانی نمودند.

  املش ما ، آیت الله حسینی اشکوری در ابتدای سخنانش به سابقه درخشان مردم این منطقه در تاریخ اشاره نمود و گفت: علما و شهدای بزرگی به دین مبین اسلام خدمت نموده اند که مایه افتخار هر گیلانی است .سردارانی و شهیدانی که همانند ستارگان درخشانی در آسمان عبودیت میدرخشند.

  کاندیدای مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت : عاقبت نیک به راحتی برای انسان مسجل نخواهد شد و این نیازمند ارتباط مداوم و مستحکم با معبود است.

  وی افزود: انسان های بزرگی عمرشان را در راه خدمت به اسلام و مسلمین گذراندند ولی در مواقع حساس به دلیل بی بصیرتی ، عاقبت بخیر نشدند و دین و دنیای شان را به باد دادند.

  آیت الله حسینی اشکوری ادامه داد: زبیر یکی از نمونه های تاریخ اسلام است ، امیرالمومنین علی(ع) می فرماید : زبیر غمها و ناراحتی های فراوانی را از چهره پیامبر اکرم (ص) زدود و در بسیاری از جنگ ها دلاوری و فداکاری نمود ولی پس از رحلت پیامبر(ص) بدلیل بی بصیرتی و دنیا پرستی در مقابل امام خود ایستاد و تمام زحمات و تلاش های خود در راه اسلام را نابود ساخت.

  این کاندیدای خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: امروز توجه و سپس عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در مسایل سیاسی و اجتماعی باعث عبور از بحرانها و خطرات و فتنه های داخلی و خارجی میشود و یکی از راههای کسب بصیرت و شناخت حق از باطل، تمکین و توجه به گفته ها و تذکرات ولی فقیه است.

  آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-2 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-3 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-4 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-5 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-6 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-7 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-8 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-9 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-10 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-11 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-12 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-13 آیت-الله-اشکوری-در-لنگرود1-14

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro