ممانعت برخی روسای دانشگاه ها از حضور کاندیدای مجلس در دانشگاه ها علی رغم تاکیدات شورای تامین استان گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۳۰ بهمن ۹۴ - ۲۲:۱۱

  کد خبر : 43160
  اطلاعیه شورای مطالبه گری قرارگاه دانشجویی شهید زین الدین:

  ممانعت برخی روسای دانشگاه ها از حضور کاندیدای مجلس در دانشگاه ها علی رغم تاکیدات شورای تامین استان گیلان

  این شورا طی این اطلاعیه اعلام می دارد که عدم مطالبه گری از نامزدها و بهره نگرفتن از قشر نخبه جامعه موجب خسران بوده و موجب تشدید سوء استفاده جریان ها و افراد نااهل خواهد شود. بنابراین مسئولیت عدم اجرای این پاتوق مطالبه گری بر عهده روسای این دانشگاه ها خواهد بود.

  به گزارش واران خبر به نقل از  پیک دانشجو شورای مطالبه گری قرارگاه شهید زین الدین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گیلان اطلاعیه ایی را پیرامون انتخابات ۷ اسفند۱۳۹۴ مجلس شورای اسلامی صادر نمود که بدین شرح می باشد:

  خداوند را شکر گزاریم که به تلاش مقدس مردمان ایران اسلامی در مجاهدت و پاسداری از انقلاب اسلامی برکت بخشیده و ثمره آن جمهوری اسلامی ایران را مستدام داشته، تا اکنون در فضایی آزاد و عقلانی به انتخاب گری بنشینیم و برگی دیگر از مردم سالاری دینی را با درایت مقام معظم رهبری ورق زنیم.

  ۷ اسفند ماه ۱۳۹۴ انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی را در پیش داریم ؛ در چنین شرایطی از وظایف مهم و بدیهی دانشجویان پرسش گری و مطالبه گری از نامزدهای  انتخاباتی بخصوص نامزدهای مجلس شورای اسلامی است تا ایشان در محضر دانشجویان و برپایه منطق علمی و مستدل به ارائه برنامه ها و طرح های خود برای مجلس شورای اسلامی بپردازند و دانشجویان ، اساتید و کارشناسان نیز نظرات و پرسش های علمی – تخصصی خود را  از نامزدها داشته باشند تا مبادا اینگونه باشد که نامزدی با شعارهای واهی و سوار شدن بر وعده های بی اساس به کرسی مجلس دست یابد. این رویه می تواند سازنده گفتمان پاسخویی و تعهد نمایندگان مجلس از طریق دانشگاه و قشر نخبه شود.

  در این راستا شورای مطالبه گری قرارگاه شهید زین الدین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گیلان در راستای مطالبه گری از نامزدهای مجلس شورای اسلامی در نظر دارد در دانشگاه های منتخب استان ” طرح صحن علنی دانشگاه” را با دعوت از نامزدهای محترم و با رعایت انصاف و عدالت  اجرا نماید. بر این اساس نامزدها در دانشگاه حاضر شده و پاسخگوی دانشجویان و کارشناسان تعیین شده خواهند بود. آنچه که در حال حاضر موجب کند شدن روند اجرایی شدن این طرح شده است؛ ممانعت برخی روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در استان گیلان علی رغم تاکید مسئولان عالی استان در کمیسیون دانشجویی شورای تامین استانداری گیلان است .

  این شورا طی این اطلاعیه اعلام می دارد که عدم مطالبه گری از نامزدها و بهره نگرفتن از قشر نخبه جامعه موجب خسران بوده و موجب تشدید سوء استفاده  جریان ها و افراد نااهل خواهد شود. بنابراین مسئولیت عدم اجرای این پاتوق مطالبه گری بر عهده روسای این دانشگاه ها خواهد بود که در در آینده باید پاسخگوی دانشگاهیان عزیز گیلانی باشند.  دفاتر منتخب بسیج دانشجویی استان گیلان آمادگی لازم جهت برپایی پاتوق مطالبه گری را در فضای امن و عادلانه داشته و در صورت اخذ مجوز لازم از دانشگاه ها، با نامزدها تماس خواهند گرفت. والسلام   ۱/۱۲/۹۴

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro