مدعی اصولگرایی در دامن اصلاحات/ اصلاح طلبان رشت با عدم اعتماد به کاندیدای خود به لیست اجاره ای پناه آوردند!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱ اسفند ۹۴ - ۱۵:۲۹

  کد خبر : 43190
  اصلاحاتی ها به هم حزبی خود رأی ندادند!

  مدعی اصولگرایی در دامن اصلاحات/ اصلاح طلبان رشت با عدم اعتماد به کاندیدای خود به لیست اجاره ای پناه آوردند!

  سردمداران اصلاحات که با تبلیغات گسترده خود به ردصلاحیت های گسترده اصلاح طلبان از سوی شورای نگهبان دامن می زدند حال به کاندیدای اصلاح طلب خود یا از روی بی اعتمادی یا مصلحت رأی نده اند و به لیست اجاره ای پناه آورده اند!

  واران خبر به نقل از دیار باران شورای مشورتی اصلاح طلبان گیلان در روزهای اخیر نامزدهای مورد حمایت خود را در چند حوزه انتخابیه گیلان از جمله شهرستان رشت اعلام کرد.

  غلامعلی جعفرزاده، حسنی جویباری، واحدی واعظ از جمله نامزدهای مورد حمایت اصلاح طلبان گیلان در حوزه انتخابیه رشت هستند.

  شورای مشورتی اصلاح طلبان گیلان در حالی سه نفر از کاندیداهای رشتی را در لیست خود جا داده است که نام غلامرضا مقدسی که با شعار تنها بازمانده اصلاحات در گیلان به رقابت های انتخاباتی آمده بود در این لیست مشاهده نمی شود.

  این موضوعی است که کمال لشکری بعد از اعلام اسامی نامزدهای مورد حمایت شورای مشورتی اصلاح طلبان در شهرستان رشت به شدت از آن انتقاد کرد.

  دبیر حزب مردم سالاری گیلان دقایقی بعد از اعلام این اسامی، گفت: من با تشکیل گروه هایی مانند شورای راهبردی و شورای مشورتی مخالف بودم اما به دلایلی پذیرفتم که در انتخابات در کنار هم بمانیم.

  وی رأی گیری نامزدهای مورد حمایت این حزب را در انتخابات مجلس از پیش طراحی شده دانست و گفت: متأسفانه آقایانی که داعیه اصلاح طلبی دارند به کاندیدای اصلاح طلب رأی نمی دهند و به اصولگرایان رای داده اند.

  دبیر حزب مردم سالاری گیلان که از عدم حمایت اصلاح طلبان گیلان از غلامرضا مقدسی انتقاد می کند، بیان کرد: این موضع برای من قابل تحمل نبود و می خواستم از جلسه قهر کنم.

  مدعی اصولگرایی در دامن اصلاحات/ اصلاح طلبان رشت با عدم اعتماد به کاندیدای خود به لیست اجاره ای پناه آوردند!

  احمد رمضانپور نرگسی رییس شورای مشورتی اصلاح طلبان گیلان نیز در واکنش به این سوال که چرا شخصی مانند غلامعلی جعفرزاده در لیست اصلاح طلبان قرار گرفته است، گفت: اگر آقای جعفرزاده در لیست ما قرار دارند به عنوان یک اصلاح طلب نیستند!

  رمضانپور با بیان اینکه ما نیروی اصلاح طلب نداریم، خاطرنشان کرد: هیچگاه این افراد از نظر مااصلاح طلب نیستند ولی به هر حال حامیان دولت هستند.

  رییس شورای مشورتی اصلاح طلبان گیلان در حالی می گوید نیروی اصلاح طلب ندارد که «غلامرضا مقدسی»، کسی که دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان بوده و هفت سال دبیر حزب اراده ملت و رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است در این رأی گیری رأی نیاورده است.

  نکته قابل توجه این است که سردمداران اصلاحات که با تبلیغات گسترده خود به ردصلاحیت های گسترده اصلاح طلبان از سوی شورای نگهبان اشاره می کردند حال به کاندیدای اصلاح طلب خود یا از روی بی اعتمادی یا مصلحت رأی نده اند و به لیست اجاره ای پناه آورده اند که هر روز بیشتر از قبل در از دست دادن هویت این حزب نقش آفرینی می کند.

  در این بین نامزد مدعی اصولگرایی که در چند لیست از جمله لیست نامزدهای مورد حمایت اصلاح طلبان، ندای گیلان و … قرار گرفته است نیز جای بسی تأمل دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro