هزینه های گزاف تبلیغاتی از جیب مردم باز پس گرفته می شود/ مردم به نماینده ای که وقتش را به بطالت گذرانده دوباره رأی ندهند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲ اسفند ۹۴ - ۴:۲۴

  کد خبر : 43245

  هزینه های گزاف تبلیغاتی از جیب مردم باز پس گرفته می شود/ مردم به نماینده ای که وقتش را به بطالت گذرانده دوباره رأی ندهند

  کاندیدای اصلاح طلب رشت گفت: بعضی از کاندیداها راهکارهای خاصی برای جذب آراء دارند و شام و ناهار و هدایایی هزینه می کنند که مسلما بعد از انتخابات این هزینه ها را از جیب مردم باز پس می گیرند

  غلامرضا مقدسی در گفتگو با  کاسپین از رشت، با اشاره به برنامه های انتخاباتی خود، اظهار کرد: بزرگترین و اولین مشکل استان گیلان را مسئله اشتغال میدانم و الویت بنده هم برای خدمتگزاری به مردم استان گیلان و بخصوص مردم شهرستان رشت ایجاد اشتغال است.

  وی افزود: بیشترین توان خود را برای اشتغال، کارآفرینی و بازگشایی مجدد کارخانجات که تعطیل شدن افزایش راندمان و خطوط تولید کارخانه ها و صنایع موجود و برداشتن مشکلات و چوب هایی که الان لای چرخ توسعه صنعتی استان است می گذارم.

  کاندیدای اصلاح طلب رشت در انتخابات مجلس با بیان اینکه بسترسازی برای جذب سرمایه گذار مهم است، ادامه داد: با توجه به اینکه ما در استان گیلان از لحاظ ضریب هوشی افراد تحصیل کرده و منابع غنی نیروی انسانی داریم از لحاظ توان مدیریتی مدیران بسیارخوب جوان و توانمندی داریم و حتی از لحاظ تامین تکنولوژی فناوری مشکلی نداریم اما از لحاظ زیرساخت مناسب، تامین سرمایه و مسیرهای توسعه در واقع مشکلات زیادی وجود دارد.

  مقدسی با اشاره به اینکه این برمی گردد به وظایف قوه مقننه که قانون های موجود را اصلاح کند، ادامه داد: در واقعیت بازخوانی تنظیم مجدد روی قانون ها داشته باشد برای اینکه سرعت توسعه بیشترشود و هم اینکه نظارت خوب بر اجرای قوانین موجود داشته باشد.

  وی بیان کرد: مجلس باید خطاهایی که وجود دارد را برطرف کند تا چرخ توسعه را حرکت دهد و برای رفع مشکل اشتغال، افزایش سلامت،کاهش اعتیاد،کاهش مشکلات اجتماعی و اخلاقی تاثیر گذار باشیم.

  کاندیدای اصلاح طلب رشت در انتخابات مجلس با اشاره به اینکه جناح سیاسی من کاملا شفاف است، افزود: ۱۵سال در جناح اصلاح طلبی کار می کنم و از سال ۷۷ عضو حزب اراده ملت ایران هستم و الان بیش از ۷سال است که دبیر حزب اراده ملت ایران درگیلان هستم و همچنین در حال حاضر رییس جبهه هماهنگی اصلاحات گیلان هستم.

  مقدسی با اشاره به هزینه های تبلیغاتی کاندیداها، بیان کرد: من هزینه زیادی برای تبلیغات انجام ندادم و استراژی تبلیغات من دیدار با مردم است که از این دیدار با مشکلات مردم از نزدیک اشنا شدم.

  کاندیدای اصلاح طلب رشت در انتخابات مجلس با بیان اینکه چاپ پوستر، توزیع کارت های ویزیت و… از پس انداز خودم است و از هیچ جا کمک مالی دریافت نکردم، گفت: بسیاری از دانشجوهای من الان استاد دانشگاه هستند و بعد از ۱۸سال سابقه تدریس در دانشگاه آدم شناخته شده ای هستم و فقط به دوستان خودم اعلام کردم بنده کاندیدا شدم و خداروشکر خدمت صادقانه کردیم.

  وی ادامه داد: جوانان بصورت خودجوش و با محبت بسیاری با ما همکاری می کنند و باور بفرمایید هیچ حق و سهمیه ای دریافت نکردند و این من را بیشتر بدهکار کرده به این مردم که بیشتر خدمت کنم.

  این کاندیدای انتخابات مجلس در پاسخ به این سؤال که شما حاضرید مبلغ دارایی و اموالتان را پیش از آنکه وارد مجلس شوید در اختیار رسانه ها قرار دهید، گفت: بله هیچ مسئله ای ندارم، کسانی که در نظام جمهوری اسلامی مسئولیتی می پذریند شدیدا مورد توجه نگاه مردم هستند و اگر درآمدهای آنچنانی و غیر صواب برای خودشان ایجاد کنند خدای نکرده امکان هزینه و بهره برداری از این درآمدها برایشان مقدور نمی شود و فقط مامور جمع کردنشان می شوند و فقط گناهش برایشان می ماند.

  وی با بیان اینکه به چنین چیزی معتقدم که این قضیه علنی شود و بسیار خوشحال می شوم، افزود: این موضوع مهر تاییدی است برای سلامت و عملکرد بنده و مشتاقم این موضوع هم برای بنده و هم سایر کاندیدا صورت بگیرد.

  مقدسی در واکنش به عملکرد سایر نماینده های شهرستان، اظهار کرد: نماینده ها مسلما در حد توان و تلاش خود زحمت کشیدند و منتخبین مردم هستند و بهترین قضاوت کننده هم همین مردم اند.

  کاندیدای اصلاح طلب رشت در انتخابات مجلس، ادامه داد: خواهشم از مردم این است که اگر کسی رای اینها رو گرفت و خدمتی که در شان مردم بوده انجام نداد مجددا به وی رأی ندهند.

  وی ادامه داد: بعضی از کاندیداها راهکارهای خاصی برای جذب آراء دارند مثلا شام و ناهار می دهند و هدایایی می دهند و هزینه میکنند که مسلما بعد از انتخابات این هزینه ها را از جیب مردم باز پس می گیرند.

  مقدسی تصریح کرد: کسانی که این هزینه ها را کردند باید تاوانش را بدن و ضرر و زیان این عملکردشلن به کشور، مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر می گردد این زیبنده مردم عزیز ما نیست.

  وی گفت: خواهش صریح من از مردم فهیم و فرهیخته گیلان این است که اگر نماینده ای که برایشان کار نکرد و به مشکلات مردم توجهی نکرده و وقتش را به بطالت گذراند با وی برخورد تلخی داشته باشند تا کاندیدای جدید و من مقدسی بدانم که اگر کاری انجام ندهم و خدمتی نکنم دور بعد این آبرویی که داریم از دست خواهیم داد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro