آخرین شنیده‌ها از رقابت های انتخاباتی در فومن و شفت!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲ اسفند ۹۴ - ۴:۲۵

  کد خبر : 43249

  آخرین شنیده‌ها از رقابت های انتخاباتی در فومن و شفت!

  تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی با شور و هیجان داوطلبان و طرفداران آنان ادامه دارد که گاه این تبلیغات با وعده های عجیب و غریب یا طرفداری سرسخت هواداران آنها با حاشیه های جالب و گاه خشنی نیز همراه می شود.

  تبلیغات انتخاباتی نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مجموع نشانگر شور و شوق مردم و نامزدها برای رونق دادن به فضای انتخابات است و فضای کلی آن در کشور در مجموع نشانگر ظرفیت خوب آنها در رعایت قانون و احترام به حقوق شهروندان دانست.

  حاشیه های تبلیغات انتخاباتی در روزهای اخیر نیز که اغلب در قالب سخنان و یا رفتارهای عجیب جلوه گر شده، از نظر ناظران تا حدی طبیعی است اما همگان اعم از نامزدها و هواداران آنها باید همواره به یاد داشته باشند که مردم حتی روی کوچکترین حاشیه های تبلیغاتی و رفتارها و سخنان داوطلبان حساس هستند و این حساسیت ها را در روز رای دادن درنظر می گیرند.

  بهجت نیوز با رصد برخی حواشی ستاد نامزدهای انتخاباتی، خبرهایی جالبی برایتان به همراه دارد که بخشی از آنها را می خوانید:

  ❌ستاد یکی از نامزدهای پرحاشیه این دوره انتخابات مجلس در فومن و شفت در حال تلاش است تا رقابت قومیتی یا جناحی را به نفع کاندید خود مطرح کند تا با این کار بتواند در مقابل نفر اول انتخابات قد علم کند.

  ❌رسول جماعتی مالوانی ، نماینده دور ششم مجلس شورای اسلامی که امید زیادی برای حضور در این دور از رقابت ها داشت ؛ تلاش فراوانی برای اخذ صلاحیتش انجام داد و آنطور که اطلاع یافتیم حتی ارتباطی با یکی از بزرگان سیاسی کشور برای این امر برقرار کرده بوده است.

  ❌حجت الاسلام مهدی افتخاری که این روزها اخذ صلاحیتش در دور دوم او را با موجی تبلیغاتی همراه کرده است در جلسات مختلف بطور دائم از پدرش یاد می‌کند و خود را ادامه دهنده راهش عنوان می‌نمایند.همچنین علی میرزایی در گیر و دار روزهای حساس تبلیغات پیش رو در جلسه ای که با حضور حامیان خودش و افتخاری برگزار شد از خود بعنوان “مرد در سایه” حامی ستاد افتخاری نام برده است!

  ❌جواد زبردست که تا پیش از این به طور دائم در جلسات و مراسمات و همایش ها حضور می‌یافت پس از اینکه نتوانست صلاحیتش را در چند دور اول کسب کند این روزها کم فروغ شده و خبری از وی شنیده نمی‌شود!البته شایعه ای تحت عنوان حمایت وی از افتخاری اعلام شد که بلافاصله توسط وی با انتشار پیامی تحت این عنوان:”با سلام و احترام حضور شما بزرگواران و عزیزان، اینجانب جوادزبردست گشتی ضمن احترام به همه کاندیداهای رد و یا تایید صلاحیت شده، امروز جمعه ساعت ۱۶:۱۲ اعلام می دارم که تاکنون هیچ تصمیمی برای حمایت از هیچ کاندیدایی در فومن و شفت نگرفته ام. و به صراحت خبر درج شده در سایت کاسپین را تکذیب می نمایم و اعلام می نمایم که این فقط و فقط یک خبر کذب می باشد.” نسبت به رد این خبر واکنش نشان داد

  ❌علیرضا روزی طلب که از وی در برخی محافل به عنوان نخبه اقتصادی یاد می‌شود پس از یک روز انجام کارهای تبلیغاتی و انداختن عکس یادگاری توسط برخی جوانان در ستادش ؛ از ادامه این روند منع شد.

  ❌سامره عاشوری که به دلیل هم نام بودنش با ناصر عاشوری در این دور می‌تواند حواشی زیادی برای نماینده فعلی ایجاد کند در صدد است تا رای خود را از میان زنان فومنی و شفتی کسب کند.

  ❌بهروزی فر که در دور قبل کاندید مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان بود ، در این دور بدون هیچ سر و صدایی خاصی در حال فعالیت می‌باشد و آنطور که اطلاع یافتیم در برخی نظرسنجی ها وی نزدیک به نفر اول در حال رقابت تنگاتنگ است.

  ❌ناصر عاشوری که در پی آمدن مهدی افتخاری و فعالیت های شدید خلیل بهروزی فر وضعیت آراء خود را متزلزل می‌بیند این روزها محله به محله در حال دیدار چهره به چهره با مردم است ؛ حتی وی در ساعات بامداد روز با افرادی که در سال های قبل تمایلی به وی نشان داده اند تماس و شخصا تلفنی گفتگو می‌کند.

  ❌صحبت از پول در برخی ستادها به قدری بالا گرفته که در نماز جمعه هفته قبل ؛ حجت الاسلام بصیری امام جمعه موقت فومن نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و در قسمت دوم خطبه ها به طور مرتب از ورود پول های کثیف به جریان رقابت های انتخاباتی هشدار داد.

  ❌پخش موزیک های شاد از ستادها این روزها از جمله برنامه های ثابت این ستادها هستش که نمونه ای از این موارد را در زیر مشاهده می‌کنید.

  دانلود ویدئو

  ❌یکی از نامزدهای انتخاباتی که برخی چهره های فومنی را با خود همراه کرده است؛ بتازگی در یک محفل خصوصی با گلایه از این موضوع که جریان ارزشی دورش را خالی کرده‌اند، از اینکه برخی چهره های اصلاح طلب!! همراه وی شده اند دهان به ناله و شکایت گشوده است!!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro