در شور و حال انتخاباتی حاکم برخی در سدد کمرنگ کردن فاجعه فتنه 88 هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳ اسفند ۹۴ - ۱:۰۳

  کد خبر : 43282
  در آستانه انتخابات/

  در شور و حال انتخاباتی حاکم برخی در سدد کمرنگ کردن فاجعه فتنه ۸۸ هستند

  واران خبر: کمتر از یک هفته به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی زمان باقی مانده است، …

  واران خبر: کمتر از یک هفته به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی زمان باقی مانده است، جناح های سیاسی و احزاب آرایش و ترکیب مدنظر خویش را برای بدست آوردن حد اکثر کرسی ها و افزایش تاثیر و نفوذ جریان خویش در تصمیمات و سرنوشت چند سال آینده کشور،ترتیب داده اند.

  در این کارزار رقابت کاندیدا و جریان های سیاسی ،اظهارات و مواضع چهره های برجسته، برنامه های مدنظر اشخاص و احزاب و سایر خبرهای مرتبط با انتخابات، لحظه به لحظه توسط عموم مردم دنبال می شود تا در اتخاذ هر چه بهتر تصمیم و انتخاب افراد مناسب تر استفاده کنند.

  چندی است که از جانب جریان خاص که خود را منتسب به اصلاح طلبان وحامیان دولت می دانند، مباحثی مطرح می شود که جای بسی تاسف دارد. زمزمه هایی که این روزها با استفاده از فضای رقابتی جسورانه از جانب عده ای به گوش میرسد ، روایتگر تلاش ایشان در کمرنگ کردن گناه بانیان و سران فتنه و سعی در مظلوم جلوه دادن ایشان است.

  اگر این رزها پیگیر اخبار در فضای مجازی بوده اید به راحتی می توان جلوه های این تلاش مذبوحانه را مشاهده کرد، عده ایی که با ساده اندیشی با دست گذاردن بر روی احساسات مخاطب در پی القاء مفاهیم غیر واقعی می باشند.

  آنچه مسلم است وجود این واقعیت است که گذر زمان نمی تواند منجربه کمرنگ شدن گناه فتنه گران به سبب خیانت های ایشان شود. کسانی که شیرینی حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال۱۳۸۸ را در کامشان تلخ نمودند و فضا را برای جولان عناصر ضد انقلاب و ضد ارزش های ملت مسلمان فراهم نمودند.

  تلاش در تقلیل حساسیت موجود نسبت فتنه و پایین آوردن قباحت آن در سطح یک اختلاف سلیقه ، نزد افکار عموم مردم کاری است عبث و بی فایده.

  به راحتی نمی شود خاطرات اقدامات فتنه گران در عبور از قانون و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی را به فراموشی سپرد.

  بسیار جالب توجه است که عده ایی از فضای موجود در رقابت انتخاباتی که مصداق مردم سالاری دینی است،در تلاش هستند که اقدامات کسانی که در صدد نفی مردم سالاری دینی برآمدند و آن را غیر قانونی خواندند موجه جلوه دهند و سران و بانیان این جریان را مظلوم و بی گناه!!

  وجود این تعارض خود دلیلی بر عدم وجود منطق در این سلسله اعمال است، آنچه مسلم است این است که چنین اقداماتی که همان بازی کردن در زمین دشمنان انقلاب و کشور اسلامی مان است، مدت هاست که اثر و تاثیر گذاری خود را از دست داده و هفتم اسفند ماه یکبار دیگر مردم آگاه و شریف ایران اسلامی با شرکت پر شور خود در پای صندق های رای و برگزیدن افراد اصلح و دلسوز نظام و انقلاب پاسخ دشمنی ها و کید بدخواهان را خواهند داد .انشاالله

  به قلم: مدیر مسئول

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro