جوانان را تهییج کردند تا شیشه ماشینم را بشکنند / شنبه ثابت می کنم چه کسی وکیل است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳ اسفند ۹۴ - ۸:۴۹

  کد خبر : 43322
  حمله عاشوری به ستاد مهدی افتخاری! جوانان را تهییج کردند

  جوانان را تهییج کردند تا شیشه ماشینم را بشکنند / شنبه ثابت می کنم چه کسی وکیل است

  کاندیدای دهمین دوره انتخابات فومن و شفت گفت: با شکستن شیشه ماشینم به من توهین می کنند؛ من ثابت می کنیم که چه کسی وکیل شما خواهد بود

  ناصر عاشوری شامگاه امروز در ستاد انتخاباتی خود در شهر شفت با بیان اینکه من مظلوم واقع شده ام و بیدی نیستم که در این بادها بلرزم، اظهار کرد: همه من را تحقیر و توهین و جوانان و حامیان ما را تهییج می کنند.

  وی با بیان اینکه در شفت با ضربه وارد کردن به خودروی من به من توهین کردند، افزود: همین امروز نیز به خودروی یکی از هوادارانم که عکس من را زده بودند ضربه وارد کردند و شیشه های آن را شکستند.

  نماینده فومن و شفت از شورای تامین انتقاد کرد و افزود: با اینکه به فرماندار شفت شب گذشته تذکر دادم، اما ساماندهی ستاد ها انجام نشد.

  وی با بیان اینکه سخنرانی نامزدها باید زمان بندی شود تاکید کرد: اینگونه سخنرانی کردن ها مزاحمت برای نامزدها و طرفدارانش ایجاد می کند.

  نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه فومن و شفت با اشاره بر اینکه با قدرت آمده ام، افزود: من ۳۷سال با پشتیبانی این ملت و با شجاعت و کوشش و تلاش آمده ام.

  وی با بیان اینکه ما می خواهیم برای مردم گزارش عملکرد بدهیم اما صداهای محیطی و ستاد مقابل ما مزاحم هستند، افزود: ما نیامده ایم امروز مزاحم کسی بشیم و اجازه هم نمی دهیم کسی مزاحم ما باشد و اگر همین شرایط فردا هم باشد ما ستاد خود را تغییر خواهیم داد.

  وی با بیان اینکه ما با کسی دعوا نداریم و این تفکرات، تفکرات داعشی است، ادامه داد: شورای تامین باید آرامش کامل و شرایط دوستانه و رفاقتی برای همه بوجود آورد.

  عاشوری در پایان خطاب به طرفدارانش قول اعتماد داد و تصریح کرد: شنبه به رقبای دیگر ثابت می کنم که رای مال کیست و چه کسی وکیل شما است.

  به گزارش کاسپین، ستاد این نامزد مجلس مقابل ستاد حجت الاسلام مهدی افتخاری است و با شروع سخنرانی عاشوری تداخل صوتی مانع از سخنرانی وی می شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro