آذری زبانان گیلان از لیست شورای ائتلاف اصولگرایان حمایت می کنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳ اسفند ۹۴ - ۱۶:۱۷

  کد خبر : 43332
  دبیر کانون آذری زبانان گیلان اعلام کرد:

  آذری زبانان گیلان از لیست شورای ائتلاف اصولگرایان حمایت می کنند

  در آستانه انتخابات مجلس علاوه بر موج کاندیداهای انصراف دهنده به نفع جریان اصولگرایی، جریان های فرهنگی، سیاسی، اقشار مختلف مردم حمایت شان را از ائتلاف بزرگ اصولگرایان گیلان اعلام کرده اند.

  واران  خبر به نقل از «دیارباران»، روزهای پایانی منتهی به هفتم اسفند تنور انتخابات داغ تر از همیشه می شود.

  ائتلاف بزرگ اصولگرایان گیلان که اسامی کاندیداهای مورد حمایت خویش را در چند حوزه انتخابیه اعلام کرده است تا ساعتی دیگر لیست کامل کاندیداهای ائتلاف بزرگ اصولگرایان گیلان را اعلام می کند.

  در این بین علاوه بر موج کاندیداهای انصراف دهنده به نفع جریان اصولگرایی، جریان های فرهنگی و سیاسی، اقشار مختلف مردم حمایت شان را از ائتلاف بزرگ اصولگرایان گیلان اعلام کرده اند.

  در این راستا جهانبخش آقازاده دبیر کانون آذری زبانان گیلان، اعلام کرد: مجمع اصولگرایان که از نیروهای ارزشی و علاقه‌مند به اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی تشکیل شد، با بررسی‌هایی که از کاندیداهای اصولگرا در شهرستان رشت کرده بودند پس از نشست‌های چندگانه ضمن دعوت از آحاد مختلف مردم جهت شرکت حداکثری درانتخابات هفتم اسفندماه ۱۳۹۴، حمایت خود را از لیست اعلام شده شورای ائتلاف اصولگرایان اعلام می‌کنند.

   وی افزود: مشارکت حداکثری مردم در صندوق‌های رأی در طول ۳۸ سال از انقلاب اسلامی باعث اقتدار نظام سیاسی ما در جهان شده است به‌طوری‌که معادلات منطقه و حتی جهان بدون حضور و نظر ایران اسلامی قابل حل نیست.

  دبیر کانون آذری زبانان گیلان، با بیان اینکه مدیریت آگاهانه و شجاعانه مقام معظم رهبری و حضور مردم ایران در صحنه‌های انقلاب باعث اصلی این اقتدار شد، تصریح کرد: در این موقعیت حساس در منطقه و جهت جلوگیری نفوذ استکبار جهانی در بدنه تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی، ضرورت مشارکت حداکثری را دوچندان می‌کند.

  آقازاده اظهار کرد: آذری زبانان به‌عنوان نیروی ارزشی و اثرگذار در انتخابات خبرگان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی مشارکت حداکثری داشته و از لیست شورای ائتلاف اصولگرایان حمایت می‌کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro