پروژه انشقاق در اتحاد اصولگرایان گیلان توسط سایت خواهرزاده جعفرزاده کلید خورد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۴ اسفند ۹۴ - ۲۲:۲۶

  کد خبر : 43404
  افشای پشت پرده های بازی رسانه های زنجیره ای اصلاح طلبان در گیلان؛

  پروژه انشقاق در اتحاد اصولگرایان گیلان توسط سایت خواهرزاده جعفرزاده کلید خورد

  احساس خطر از حذف جعفرزاده از کورس رقابت های انتخاباتی، سایت دیار میرزا را برآن داشت که با باز نشر خبری با تیتر ” نامدار؛ مظلومی که تنها ماند” در کنار تصویر سایر نامزدهای اصولگرای شهر رشت و تحریک دیگر کاندیداهای جریان اصولگرا و طرفداران آنها باعث بروز اختلاف و تنش در بین این جریان شود تا شاید بتواند راه را برای جعفرزاده هموار نماید.

  به گزارش واران خبر به نقل از  «دیارباران»، ائتلاف اصولگرایان گیلان در حرکتی بی سابقه و برای اولین بار در آستانه دهمین دوره انتخابات مجلس رقم خورد و روز گذشته لیست واحدی از کاندیداهای مورد نظر این ائتلاف را در اغلب شهرستان های استان منتشر شد.

   این حرکت میمون و مبارک که با توجه به پشتوانه مردمی این جریان قطعاً برکات زیادی را برای استان و تقویت اصول و آرمانهای نظام در آینده به ارمغان خواهد آورد، زنگ خطر را برای حذف جریان اصلاح طلبان و دیگر رقیبان سیاسی را از صحنه ی رقابت های انتخاباتی در استان بصدا در آورده است.

  در همین راستا پس از اعلام اسامی کوچکی نژاد، آقازاده و عظمتی به عنوان اعضای ائتلاف بزرگ اصولگرایان در شهر رشت بوق های رسانه ای جریان اصلاحات در گیلان روی به ایجاد اختلاف و درگیری در بین نامزدهای جریان اصولگرا آوردند و در این راستا سایت خبری دیارمیرزا که متعلق به خواهرزاده غلامعلی جعفرزاده کاندیدای انتخابات مجلس می باشد با احساس خطر حذف جعفرزاده از کورس رقابت های انتخاباتی، با باز نشر خبری با تیتر: ” نامدار؛ مظلومی که تنها ماند/اخلاق مدار بودن، پایبند بودن به ارزشها، داشتن آرای پاک و نداشتن منابع مالی سرشار دلیل حذف نامدار؟! “ در کنار تصویر سایر نامزدهای اصولگرای شهر رشت سعی نموده است تا با تحریک دیگر کاندیداهای جریان اصولگرا و طرفداران آنها باعث بروز اختلاف و تنش در بین این جریان نموده تا شاید بتواند راه را برای جعفرزاده هموار نماید تا از آب گل آلود ماهی بگیرد.

  پروژه ایجاد انشقاق در اتحاد اصولگرایان توسط سایت خواهرزاده جعفرزاده

  این جعفرزاده همان جعفرزاده ای است که در دوره قبل انتخابات مجلس با پرچم اصولگرایی و سخنان صریح علیه جریان اصلاح طلبی اعتماد مردم را جلب و به مجلس رفته بود و اما این بار در زمانی که جریان اصلاحات در رشت دچار قحط رجال شده است  با وزش باد موافق از سوی اصلاح طلبان فرصت را مغتنم شمرده و در ردای اصلاح طلبی سعی می نماید تا با هر روشی که شده رقبایش را از صحنه ی رقابت حذف نماید.
  اما با تمام این تفاسیر به این مورد میتوان به عنوان یک نمونه از بازی های ناجوانمردانه رسانه ای اشاره نمود که مطمئناً در این روزها و ساعات باقیمانده بارها با آنها مواجه خواهیم شد و می بایست در این برهه مهم تاریخی کاندیداهای محترم اصولگرایان و طرفداران دغدغه مند آنها، هوشمندانه و با بصیرت به صحنه آرایی های انتخاباتی و بزک های آن بنگرند و سره را از ناسره تشخیص دهند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro