کاندیداهای خارج لیست در معرض آزمایش اند/ مصاحبه با سایت های غیر همسو نشان می دهد برخی از اول هم پایبند به اصول نبودند/از تک رأی دادن بپرهیزید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۵ اسفند ۹۴ - ۱۳:۲۸

  کد خبر : 43426
  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان:

  کاندیداهای خارج لیست در معرض آزمایش اند/ مصاحبه با سایت های غیر همسو نشان می دهد برخی از اول هم پایبند به اصول نبودند/از تک رأی دادن بپرهیزید

  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان با بیان اینکه تعداد زیادی از دوستان که در این عرصه میدان داری کردن در معرض آزمایش افکار عمومی قرار گرفتند، گفت: از بازی برخی از اشخاص در جریان غیر همسو معلوم می شود که این ها تا الان هم اصول گرا نبودند و در این شرایط حیاتی نقاب از چهره شان برداشته شده است.

  واران خبر: محمدرضا مقدادی در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران»، در آستانه انتخابات مجلس، اظهار کرد: این انتخابات بسیار مهم است زیرا ۲ رکن مهم نظام یعنی مجلس و خبرگان را مشخص می کند.

  وی با بیان اینکه دوستان انقلاب چشم امید و دشمنان چشم طمع به نتیجه انتخاب دارند، افزود: بر خلاف همه انتخابات دشمن اصرار به حضور حداکثری مردم در پای صندوق ها رای دارد تا جریان تفکری که گرایش به غرب و انگلیس دارند را انتخاب کند.

  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان، ادامه داد: این همان نفوذی است که رهبر در ماهای اخیر بخصوص ابتدای ۹۴ هشدار دادند.

  گفتمان اصول گرایی مبتنی بر گفتمان اصیل انقلاب است

  مقدادی با بیان اینکه دشمن هنوز مردم فهیم انقلابی بخصوص مردم گیلان را نشناخته است، گفت: ما امیدواریم صحنه ای رقم بخورد که مورد تایید و رضایت امام(ره)، شهدا، حضرت اقا و امام زمان (عج) قرار بگیرد.

  وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: گفتمان اصول گرایی مبتنی بر گفتمان اصیل و آرمانی انقلاب اسلامی و برگرفته از آرمان های اصیل شهدا، ایثارگان و شاخص هایی است که امام تعیین و تبیین فرمودند.

  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان با بیان اینکه گفتمان اصول گرایی در خصوص انتخابات و در این عرصه هم احساس مسئولیت کرد، بیان کرد: ائتلاف اصولگرایان در این عرصه با جمع آوری کسانی به دور از منافع فردی وسلیقه ای در راستای انسجام و انتخاب لیست نهایی دور هم جمع شدند و با زحمات زیاد در نهایت لیستی اعلام شد.

  بهترین کاندیداها بر اساس مقبولیت مردمی انتخاب شدند

  مقدادی با تأکید بر اینکه من به عنوان دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان از همه مباحث و جلسات غیر جانبدارانه دوستان کاملا مطلع هستم، گفت: لیست اعلام شده در مجموع حوزه های انتخابیه گیلان بهترین افراد مورد قبول و کارآمد بر اساس مقبولیت مردمی انتخاب شدند که امیدوارم لیست اصولگراها در سرار کشور پیروز باشد.

  کاندیداهای خارج لیست در معرض آزمایش اند

  وی در پاسخ به واکنش کاندیداهای اصولگرایی که در لیست ائتلاف نیستند، اعلام کرد: تعداد زیادی از دوستان که در این عرصه میدان داری کردن در معرض آزمایش افکار عمومی قرار گرفتند.

  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان ادامه داد: وقتی ۳نماینده بیشتر نمی توانیم راهی مجلس کنیم منطق حکم می کند کسانی که دارایی ویژگی برتر و بخصوص مقبولیت و تعامل بیشتری در بین مردم دارند انتخاب شود که این موضوع در نظرسنجی های علمی گویاتر بود.

  دست کسانی که در لیست قرار نگرفتن را می بوسم

  وی ادامه داد: این به این معنی نیست کسانی که غیر از لیست هستند خدای نکرده شایستگی و لیاقت ندارند اما متاسفانه ظرفیت مجلس همینقدر است و دوستان باید بپذیرند.

  مقدادی با بیان اینکه من دست کسانی که در لیست قرار نگرفتن را می بوسم، گفت: توصیه می کنم یک اقدام هوشمندانه، حزب الهی و منطقی انجام دهند و در تقویت لیست اصولگرایی تواضع کنند.

  دوستان ما با تواضع و هوشمندانه انصراف دهند

  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان ادامه داد: دوستان ما با افتخار با تواضع و هوشمندانه انصراف دهند و کار خداپسندانه ای است که مطمئنا در افکار عمومی، منظر مردم و خانواده شهدا عزیزتر و محبوب تر خواهند شد و این اقدامشان درتاریخ جبهه اصول گرایی ثبت خواهد شد.

  وی با انتقاد از مصاحبه کسانی که در لیست قرار نگرفتن با سایت های غیر همسو، گفت: آرمان گریزی کارغیر اخلاقی و غیر اصولی است که نشان می دهد از اول این ها اصولگرا و پایند اصول اصیل انقلاب نبودند.

  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان تأکید کرد: بعضی از کسانی که جز لیست نبودند ممکن است ویژگی ها و خصایص بهتر و مناسبتری داشته باشند اما متاسفانه به هردلیلی از محبوبیت و شناخت کافی بین مردم برخوردار نبودند.

  بازی در جریان غیر همسو نشانه عدم اصولگرایی است

  وی با تأکید بر امیدواری از استفاده این افراد در جهت تقویت جبهه حق علیه باطل، گفت: از بازی برخی از اشخاص در جریان غیر همسو معلوم می شود تا الان هم اصول گرا نبودند و در این شرایط حیاتی نقاب از چهره شان برداشته شده است.

  مقدادی با اشاره به اینکه امیدورایم که هرکس با هرتوانی که دارد در هر موقعیت و جایگاهی که هست از جوانان، دوستان و همه اقشار این لیست که نتیجه زحمات بسیار عزیزان است را انتخاب کنند، گفت: ان شاالله افرادی شایسته و پایبند به نظام، انقلاب و ولایت هم در مجلس خبرگان و مجلس شورا در قالب لیست اصولگرایان پیروز شوند.

  وی با تأکید بر ارادت به همه دوستان اصولگرا، گفت: دوستان در عرصه های مختلف انقلاب زحمات بسیاری کشیده اند اما این روزها هم یک انتخاب و یک آزمایش است.

  مقدادی بیان کرد: نباید ملاک اسم و شخص باشد آیا اگر من مقدادی اسمم نبود تمام اعتقاداتم را باید پشت پا بزنم؟!

  روسیاهی بر ذغال ۷اسفند می گذرد و وحدت و همرزمی می ماند

  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان افزود: متاسفانه از اقبال عمومی حتما برخوردارنبوده اند و این کارشان غیرهوشمندانه، غیر مدبرانه، غیر اصولگرایانه است و بدانند که فردای ۷اسفند وقتی رای خودشان را ببینند شرمنده شرمنده آرمان های انقلاب، شهدا و جریانات ارزشی خواهند شد.

  وی افزود: توجه داشته باشندکه روسیاهی بر ذغال ۷اسفند می گذرد و وحدت و هم رزمی و پاسداری از جبهه ولایی و اعتقادی باقی می ماند.

  دوستان واقعیت ها را ببینند

  مقدادی در پاسخ به برخی اظهارات منتشر شده تأکید کرد: هیچ کدام از اعضا با دخالت وتعلقات غیرارزشی و انقلابی در لیست اعلام شده تصمیم گیری نکرده اند.

  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان ادامه داد: دوستانی که با ندیدن اسمشان در لیست منقلب شدند و برخورد و تصمیم عجولانه گرفتند با خودشان و خدای خودشان خلوت کنن و واقعیت ها را ببینند.

  یکی از ملاک های قرار گرفتن در لیست مقبولیت در بین مردم است

  وی با بیان اینکه یکی از ملاکهای قرار گرفتن در لیست مقبولیت و شناخته بودن در بین مردم است، گفت: این موضوع را واقعا بپذیرند زیرا ما هیچ عهد اخوتی یا عناد و تسویه حساب شخصی با کسی نداشتیم .

  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان با بیان اینکه شورا نمی خواست یک لیست ضعیف ارائه دهد که بعدها چوب بی تدبیری آن را بخوریم، گفت: ما به تمام دوستان ارادت داریم اما ارادت ما به ولایت، حضرت اقا، انقلاب و امام زمان (عج) قطعا بیشتر است.

  وی افزود:ما به هیچ کس تعهد شخصی نداشتیم و برای همه دوستان احترام قائلیم اما مطمئن باشند که صیانت از آرمان های امام و انقلاب را به هیچ چیزی و هیچ کسی ترجیه نخواهیم داد.

  از تک رأی دادن پرهیزید

  دبیر شورای راهبردی حزب الله گیلان به اهمیت رأی کامل به سه کاندیدا اشاره کرد و گفت: دوستان به هیچ عنوان تک رای ندهند که باعث ایجاد رخنه در لیست اصول گرایی و گرفتن یک فرصت از یکی از اعضای لیست اصولگرایی و بالا رفتن آرای رقیب خواهد بود.

  در خبرگان به ۴ نفر معرفی شده رای دهید

  وی در پایان با اشاره به لیست ائتلاف اصولگرایان در مجلس خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: در خبرگان هم به تمام ۴ نفر معرفی شده رای دهیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro