دبیرحزب مؤتلفه کشور پاسخ اقدامات عجیب حسن کربلایی را داد!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۶ اسفند ۹۴ - ۳:۵۴

  کد خبر : 43450
  اقدام خارج از لیست ممنوع؛

  دبیرحزب مؤتلفه کشور پاسخ اقدامات عجیب حسن کربلایی را داد!

  محمد نبی حبیبی دبیرحزب مؤتلفه کشور در گفتگو با پایگاه خبری دیار باران نسبت به عملکرد اخیر حسن کربلایی در گیلان واکنش نشان داد.

  محمد نبی حبیبی دبیرحزب مؤتلفه کشور باتوجه به اینکه حزب مؤتلفه اسلامی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در تهران لیست جداگانه ای نداده است، در پاسخ به این سؤال که آیا شما از ائتلاف اصولگرایان در سراسر کشور حمایت می کنید؟، گفت: بله، ما از ائتلاف بزرگ اصولگرایان که در تهران فهرست ارائه داده و در شهرستان ها که اصولگرایان لیست ارایه داده اند قطعا حمایت می کنیم.

  وی افزود: در برخی از شهرستان ها استثناهایی هم وجود دارد ولی مجموعا بنای ما تایید لیست اصولگرایان است.

  بنای حزب مؤتلفه کشور بر پشتیبانی از فهرست اصولگرایان است

  دبیرحزب مؤتلفه کشور در پاسخ به این سؤال که این استثناها در چه مواردی وجود دارد، گفت: ما در قم اعلام کردیم از فهرست جامعه مدرسین برای مجلس پشتیبانی می کنیم اما عده ای از اصولگراها هم گفتند ما از فهرست دیگری حمایت می کنیم.

  حبیبی ادامه داد: در مشهد هم تا امروز هنوز تکلیف خیلی مشخص نیست ولی در بقیه استان ها بنای حزب مؤتلفه کشور بر پشتیبانی از فهرست اصولگرایان است.

  دبیرحزب مؤتلفه کشور با تأکید بر اینکه ما بنا را بر حمایت از ائتلاف اصولگراها گذاشته ایم، خاطرنشان کرد: تا حالا هم این کار را انجام داده ایم و معتقدیم اصولا تک روی در انتخابات مجلس بین اصولگراها کار درستی نیست.

  حسن کربلایی و تمکین نکردن به لیست ائتلاف استان

  در حالی که اخرین ساعات ایام تبلیغات انتخاباتی را میگذرانیم و جو جالبی به نفع اصولگرایان در استان حکم فرماست که نامزدهای اصولگرا به نفع سایرین کناره گیری میکنند حسن کربلایی و چند تن دیگر از چهره های اصولگرای استان دست به اقدامات عجیبی زده اند که باعث واکنش رئیس جریان موتلفه در کشور نیز شده است.

  صحبت های آقای کربلایی به حدی جالب توجه بوده که رسانه های اصلاح طلب شادمان از صحبت های وی بوده اند. که برای نمونه می‌توانید تعدادی از این دست کارهای رسانه ای را مشاهده کنید :

  شاید آقای کربلایی بتواند به این یکه تازی و خارج از ائتلاف فعالیت کردن سر و صدایی بپا کند اما آن چیزی که مشهود و عیان است این می‌باشد که حسن کربلایی در روزهای اخیر برگ برنده ای برای رسانه های جریان مقابل اصولگرایی رو کرد که تاوان سنگینی برای جریان مقبولش ایجاد خواهد کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro