حزب‌الله زنده است چون انقلاب اسلامی زنده است/افراد منتصب یا غیرمنتصب مراقب باشند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۵ اسفند ۹۴ - ۲۰:۲۴

  کد خبر : 43464
  سردار جلایی:

  حزب‌الله زنده است چون انقلاب اسلامی زنده است/افراد منتصب یا غیرمنتصب مراقب باشند

  سردار بهروز جلایی از یادگاران دوران دفاع مقدس شب گذشته پس از اقامه نماز مغرب و عشاء به ایراد سخنرانی پرداخت و موضع رسمی مسجد ولیعصر بالامحله را در این دور از انتخابات اعلام کرد.

  ✅حزب الله فومن که پایگاهش در مسجد بالامحله بوده همواره در طول سالیان راه را در کنار انقلاب پیموده است و حزب الله فومن زنده است چون انقلاب اسلامی زنده است.

  ✅منطقه فومنات در طول این سالیان برای انقلاب کم نگذاشته است و ما هرچه داریم از سر سفره شهدایی است که خون خود را فدای این راه کرده‌اند.

  ✅علیرغم تنوع سلایقی که در محیط مسجد وجود دارد اما به رقم تمام این مسائل بدلیل جو خوب معنوی همواره جایگاه مومنان در این مسجد بوده است.

  ✅اگر راه برای رضای خدا باشد مطمئناً به وعده حق و صادق خواهیم رسید زیرا این وعده خداست و فرموده اند که نمیگذاریم که در بزنگاه ها اشتباه مرتکب شوید.

  ✅یک نمونه بارز این اتفاق فتنه سال ۸۸ بود که نسل جدید و قدیم در کنار هم آن راه تجربه کردند و دیدید که حماسه انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری با دخالت و خباثت دشمنان داخلی کشور را به لبه پرتگاه برد.

  ✅در همان سالها برخی ساکتین و برخی به شکلی محرکین آن جریان بودند که امروزه برخی در جایگاه های خاص مسئولیت دارند.

  ✅نجابت ملت ایران و برخورد پدرگونه رهبرانقلاب بود که آن فتنه را جمع کرد وگرنه حال و روز ما مانند سوریه و عراق بود.

  ✅انقلاب و نهضت اسلامی که با این بهای سنگین بدست امده است فقط وظیفه مراقبت به معنای اینکه ظاهر و شکلش حفظ شود نیست ، باید به تعبیر امام و رهبری نگذاریم که نا اهلان وارد عرصه های تصمیم گیری شوند تا باعث تهی شدن از داخل انقلاب اسلامی شود.

  ✅تا چندوقت قبل در عرصه انتخابات از خارج راه تحریم انتخابات را در پیش گرفته بودند اما به واقع از نیمه های دهه هفتاد و از انتخابات سال ۷۶ به بعد عرصه انتخابات ایران برای دشمنان انقلاب اسلامی به جای تحریم سعی در اعمال نفوذ کردند و سعی کردند تا انتخابات ایران را به یک تهدید به جای فرصت تبدیل کردند.

  ✅برای اهل بصیرت تعجب اور نیست که بی بی سی هم حتی لیستی پشت همین افراد موصع آشکار گرفته است و در جهت تخریب یک لیست دیگر ورود کرده است و دیدید که رهبری هم در خصوص این شیطنت رسانه‌ای بی بی سی موضع گیری کردند و ایشان از طمع دشمنان گله کردند که چرا برخی پناه این افراد شده‌اند.

  ✅هنوز صدای امام در گوش حزب اللهی های نسل اول طنین انداز است که فرمودند بترسید رادیو های بیگانه از شما تعریف و تمجید کند.

  ✅افراد منتصب یا غیر منتصب که در جریان ها و روزهای انتخاباتی فعالیت میکنند بدانند که مردم و جریان حزب الله این افراد را نظاره میکنند.

  ✅جریان های اصیل و ارزشی هیچگاه خود را از غیر مردم نمی دیدند و برای همین هیچگاه در مقابل مردم نبوده اند و همواره همراه مردم بوده اند

  ✅از بنده در خصوص افراد کاندیدا سوال میشود و برخی رجوع میکنند و پاسخ بنده این است که همه شاخص ها در تراز انقلاب و نظام توسط رهبری بیان شده است و باید به سخنان رهبری رجوع کنیم.

  ✅هرکس به زعم خود مارا به افرادی منتصب میکند اما الحمدلله کسی مارا از جریان اصلی حزب الله جدا نمیکند و هرکس که نظری میدهد همواره مارا وابسته و وصل به این جبهه معرفی میکند.

  ✅اگر در کل این شهرستان بگردیم بی طرف تر از حزب الله در رابطه با نتیجه انتخابات پیدا نخواهید کرد.

  ✅حرکت آقای خوشکار در خصوص کناره گیری جزوی از همین ماجرا است و وی این حرکت انقلابی را بدرستی انجام داد و بنده بر خودم فرص میدانم که از ایشان تشکر کنم.

  ✅نمیشود که در صحنه انتخابات اعلام کرد که نسبت به حرکات و شعارها و اعمال نامزدها بی تفاوت و بی طرفیم.

  ✅انهایی که بدنبال آراء قاطبه مردم هستند و خودشان را پیش آهنگ و پیش گام میدانند باید در تراز فرمایشات مقام معظم رهبری ملاک قرار دهند.

  ✅در هیچ یک از جملاتی که عرض کردم تحت هیچ فشار و تردیدی نبوده‌ام و فی المجلس حرف های درونی ام را گفته ام پس اگر در جایی خارج از این فضا قصد دارید صحبت های بنده را اعلام کنید به طور کامل انتقال دهید و بریده بریده و تکه تکه جملات را انتقال ندهید.

  ✅از طرف من اعلام کنید که مسجد ولیعصر بالامحله که برآیندی از نیروهای ارزشی سطح منطقه است قطعا با رویکرد ولایی و حزب اللهی و ارزشی و پایبند به اصول و مبانی حرکت خواهد کرد و هرگز برای اینکه نتیجه اراء چه خواهد شد غصه دار نخواهد بود و علت ان است که حقی که قانون و مردم به ان رای داده اند مورد تایید هستند.

  ✅برخی از اینکه مسجد بالامحله و نیروهای این جریان در یک خط حرکت میکند و راهبردهایی که رهبری برایمان تعیین کرده است را ملاک قرار داده اند ناراحتند و انتظار تشکیک دارند که اینگونه نخواهد بود و نیروهای مومن بدنبال اصل انقلاب هستند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro