پيوند رضا رشيدپور با صداي آمريكا!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۵ آذر ۹۱ - ۲۱:۱۷

  کد خبر : 4351

  پیوند رضا رشیدپور با صدای آمریکا!

  همین تهدید رشیدپور کافی بود تا مصی علی نژاد خبرنگار خارج نشین دوم خردادی – که نام اصلی او معصومه …

  همین تهدید رشیدپور کافی بود تا مصی علی نژاد خبرنگار خارج نشین دوم خردادی – که نام اصلی او معصومه علی نژاد است و در محاورات دوستان به مصی و سپس به مسیح! شهره شده – از او بخواهد که در برنامه ای با همین موضوع در صدای امریکا به اظهار نظر بپردازد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از البرز»رضا رشیدپور ، مجری گمنامی که به مدد حضور روی آنتن شبکه های سراسری به شهرت و درآمد جالب توجهی دست یافت پس از کناره گیری – و شاید برکناری – از برنامه های تلویزیون اکنون به همکاری با شبکه صدای امریکا روی آورده است.

  این فرد که درباره بسیاری از کارهای او حاشیه ها و حرف و حدیث های فراوان به گوش می رسد ، به تازگی با ضبط کردن ویدیوهای خانگی و قراردادن آنها در یوتیوب و فیس بوک سعی در جلب توجه کاربران اینترنت دارد.

  او که در ابتدای ویدیوهایش، خود را مهندس بی کار معرفی می کند با دستمایه قراردادن برخی خبرها و اظهار نظرهای مسئولان و گاه نمایندگان مجلس، سیاه نمایی را به مفهوم واقعی کلمه ادا کرده و در نوع خود چیزی کم از برنامه رسانه های بیگانه ندارد.

  رشیدپور در یکی از ویدیوهای اولیه خود در منزل، خطاب به برخی سوال کنندگان می گوید که در ایران است و قصد ندارد جایی ! برود.

  مهندس بی کار ، اما به تازگی و پس از حادثه آتش سوزی در یکی از مدارس شین آباد که منجر به جراحت شدید چندین دانش اموز دختر شد ، تهدید کرد چنانچه وزیر آموزش و پرورش استعفا ندهد در مقابل وزارتخانه تحصن خواهد کرد.

  همین تهدید رشیدپور کافی بود تا مصی علی نژاد خبرنگار خارج نشین دوم خردادی – که نام اصلی او معصومه علی نژاد است و در محاورات دوستان به مصی و سپس به مسیح! شهره شده – از او بخواهد که در برنامه ای با همین موضوع در صدای امریکا به اظهار نظر بپردازد.

  تحلیل گفته های جناب مجری سابق مجالی دیگر می طلبد و اینکه اساسا این کار به اصطلاح به گفته او یک کار مدنی است یا سیاسی؟!

  برخی ناظران فضای رسانه ای کشور مایلند به مهندس بی کار عزیز یادآوری کنند ، سرخوشی ناشی از شهرت و پول های کسب شده از این راه که رسانه و بیت المال برای آن هزینه شده نباید باعث شود ایشان با یک رسانه بیگانه که هیچ تعارفی در ضدانقلاب بودن ندارد ، مصاحبه کند.

  رضا رشیدپور که مدتی هم سعی کرد کارهای یک خواننده لس آنجلسی به وطن برگشته را مدیریت و آلبوم او را منتشر کند – و البته در این راه شکست خورد – بهتر است بداند زمانی که او در اتاق گرم خود مشغول ضبط ویدیوهای بانمک و دست انداختن مسئولان و نمایندگان مجلس است ، مردمانی زحمت کش در کوچه پس کوچه ها و خیابانهای این شهر و کشور برای کسب روزی حلال سختی های زیادی به جان می خرند و البته به بهانه احقاق حقوق خود حاضر نیستند با رسانه بیگانه مصاحبه کنند.

  ۳ ديدگاه

  1. ایمانی گفت:

   سلام این جور افراد که فرق هم میان شهرهای ایران می گذارند باید تیرباران شوند بدون فوت وقت باتشکر ایمانی

  2. مهندس بیکار گفت:

   بی هویت:@

  3. محمد گفت:

   تا اونجایی که یادمه فکر می کنم این آقا فرزند شهید بود . حداقل احترام خون پدرش رو نگه داره

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro