تشکر سردار عبدالله پور از مردم و برگزار کنندگان انتخابات هفتم اسفند در گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ - ۱۶:۲۹

  کد خبر : 43780

  تشکر سردار عبدالله پور از مردم و برگزار کنندگان انتخابات هفتم اسفند در گیلان

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه قدس گیلان، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان از حضور پرشور مردم …

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه قدس گیلان، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان از حضور پرشور مردم تقدیر و تشکر به عمل آورد.

   وی از زحمات استاندار، عوامل اجرایی و هیات محترم نظارت استان و همچنین از همه عوامل برگزاری انتخابات از جمله نیروهای امنیتی، انتظامی، دادگستری، بسیج و خانواه های محترم شهدا و جانبازان و مردم فهیم استان گیلان  قدردانی کرد.

  سرتیپ۲ پاسدار محمد عبدالله پور ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به همه ی نمایندگان و تبریک به  منتخبان مردم که لیاقت خدمتگذاری را پیدا کردند اضافه داشت: ان شاءالله نمانیدگان منتخب مردم از این اعتماد مردم در جهت تقویت قدرت نظام اسلامی زیر پرچم سرافرا ولایت فقیه استفاده کنند، همچنین دعا می کنم که با یاری خداوند متعال در طوفان های سیاسی و تلاطم های حزبی و جناحی در مجلس شورای اسلامی با نصب العین قراردادن فرامین رهبر معظم انقلاب موفق و موید باشند.

  فرمانده سپاه قدس گیلان اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز آمادگی خود را جهت کمک به نمایندگان منتخب استان اعلام می دارد و امیدواریم که از توان و ظرفیت نیروهای مومن و انقلابی استان در جهت تقویت شاخصه های توسعه اقتصادی و حل مشکلات معیشت مردم بهره کافی را ببرند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro