جلسه ستاد دهه فجر در صومعه سرا برگزار شد + تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۶ آذر ۹۱ - ۱۱:۴۰

  کد خبر : 4387

  جلسه ستاد دهه فجر در صومعه سرا برگزار شد + تصاویر

  علی بابازاده در جلسه ستاد دهه فجر گفت : دهه فجر یادآور خاطرات و ارزش های والایی است که این …

  علی بابازاده در جلسه ستاد دهه فجر گفت : دهه فجر یادآور خاطرات و ارزش های والایی است که این دستاوردها و ارزش ها روز به روز تجلی بیشتر و فراگیرتر پیدا می کند .

  بخشدار مرکزی صومعه سرا تلاش برای گرامیداشت دهه فجر و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و آرمان های آنان را وظیفه تمام دستگاه ها و آحاد مختلف مردم دانست و افزود : دستاوردهای نظام در مباحث اقتصادی ، علمی ، معنوی و سیاسی بایستی در قالب جشن ها و برنامه های دهه فجر برای مردم بازگو شود .

  وی در ادامه با اشاره به برکات انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد : احیای نمازجمعه ها ، بیدار ساختن مردم منطقه و جهان در برابر فتنه های مستکبرین و گرایش افزون تر به آئین های مذهبی از جمله دستاوردهای این انقلاب در حوزه فرهنگ است .

  بابازاده با بیان این که پیروزی انقلاب اسلامی معادلات سیاسی دنیا را برهم زد ، یادآور شد : پا فشاری نظام بر مبارزه با استکبار و صهیونیستم جهانی به مدد پایداری و استقامت ملت ایران ، دشمنان را در ایجاد مانع بر سر راه پیشرفت کشور مصمم تر از گذشته کرده است .

  وی اظهار داشت : انقلاب اسلامی ، تداوم قیام عاشورا است که هدف هر دو احیا و ترویج اسلام ناب محمدی (ص) و احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بوده است .

  در پایان این جلسه اعضای هر یک از کمیته های ستاد بزرگداشت سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان صومعه سرا ، گزارشی از فعالیت های کمیته متبوع خود را ارائه کردند .

  گفتنی است ، حجت الاسلام احمدی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا بعنوان رئیس کمیته های هیجده گانه ستاد دهه مبارک فجر به حاضرین معرفی شد .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro