کانون های قدرت با بی شرمی سرنوشت مردم صومعه سرا را رقم زدند/ مسوولان صومعه سرا همه در جام بداخلاقی ها جوشیدند!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۵ اسفند ۹۴ - ۱۰:۴۴

  کد خبر : 43953
  خلاصه نطق میان دستور نماینده صومعه سرا در مجلس:

  کانون های قدرت با بی شرمی سرنوشت مردم صومعه سرا را رقم زدند/ مسوولان صومعه سرا همه در جام بداخلاقی ها جوشیدند!

  نماینده صومعه سرا در مجلس گفت: مسئولان به اصطلاح مدافع نظام و ملت، فرماندار، امام جمعه، نیروی انتظامی، هیأت اجرایی انتخابات، شورای محترم نظارت و همه در یک جام می‌جوشیدند و شاهد و حامی این بداخلاقی‌ها بودند

  واران خبر: حمیدرضا خصوصی ثانی در نطق میان‌دستور روز گذشته خود در مجلس انجام انتخابات درست، بی حاشیه و بی شائبه را از نکات مورد اهمیت دانست و گفت: به عنوان مثال به واقعیاتی از انتخابات شهرم، صومعه سرا می پردازم شهری که مشهور به تقدیم اولین شهید گیلان قبل از انقلاب بوده و در جنگ تحمیلی نیز بیش از ۵۰۰ شهید تقدیم کرده و در همه ادوار تاریخ پشتیبان انقلاب و مطیع ولایت بوده اما چه شده که امروز در اندوه برگزاری یک انتخابات درخور این مردم شهید پرور می سوزد.

  خصوصی ثانی ادامه داد: اینجانب به عنوان سرباز مخلص انقلاب و پیرو واقعی راه شهیدان و مطیع ولایت می گویم نه به خاطر خود بلکه به خاطر دفاع از حقوق انقلاب اسلامی و ملت و دفاع از دینم و به خاطر اینکه نماینده شدن چیزی بر ما نیفزود و نماینده نشدن نیز چیزی از ما کم نمی کند، اما آنچه مهم است احساس مسئولیتی است که همه دلسوزان انقلاب را گهگاه به ناله می آورد.

  این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم همچنین تصریح کرد: هرچند بنا بر سکوت گذاشته‌ام اما در انتخابات بی مبالاتی مسئولان ذیربط انتخابات، بی تفاوتی عوامل نظارتی و حرکت های جانبدارانه باعث بازگشایی میدان خرید و فروش بی حد و حصر شناسنامه‌های فراوان از شهرستان ها و استان های دیگر و خرید آرای مردم محروم شد که با بی شرمی سرنوشت مردم را بدون اراده آنها رقم زد لذا چرا باید این چنین شود که زر، زور و تزویر با هم تجمیع شود ضمن اینکه مسئولان اجرایی انتخابات همانطور که وزیر کشور هم اشاره داشت در بعضی از شهرستان ها و طبق گزارش های رسیده نادرست عمل کردند که صومعه سرا در صدر این شهرهاست.

  وی انتخابات صومعه سرا را همراه با تخلف و تقلب دانست و گفت: متأسفانه در صومعه سرا تکیه کنندگان به کانون های ثروت و قدرت سرنوشت مردم شهر را رقم زدند اما افسوس از یک فریاد از نمایندگان کارگزاران نظام و گزارش دلسوزانه از واقعیت ها چنانچه مسئولان به اصطلاح مدافع نظام و ملت، اعم از فرماندار، هیأت اجرایی انتخابات و شورای نظارت در یک جام می جوشیدند و شاهد و حامی این بداخلاقی ها بودند.

  خصوصی ثانی در ادامه با بیان اینکه مشکلات امام جمعه شهر را حضورا به اطلاع رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه رسانده و منتظر نتیجه آن هستم، گفت: در خصوص آشفته بازار خرید و فروش آرا و شناسنامه در صومعه سرا و مشکلات عدیده ای که حمایت شدگان از کانون های ثروت وقدرت به وجود آوردند که بیان آن موجب شرمندگی است طی نامه ای در توفیقی اجباری حضورا حضور حضرت آیت الله جنتی اعلام کردم.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان از همه مردمی که صادقانه جهت دفاع از خون شهیدان و به حسب مسئولیت انسانی و طبیعی و اطاعت از اوامر ولایت و به دور از ورود به میدان تاخت و تاز صاحبان قدرت و خرید و فروش شناسنامه ها پای صندوق های رأی آمدند تشکر و خاطرنشان کرد: مردم با شرکت در انتخابات موجب سرفرازی انقلاب اسلامی شدند لذا صمیمانه تشکر می کنم و امیدوارم مسئولان دلسوز برای جلوگیری از آسیب های موجود، بدنه نظام اسلامی را از لوث وجود ناپاکان پاک کرده و در تحقق اوامر رهبری اقدام لازم را داشته باشند.

   

  ۱۱ ديدگاه

  1. صومعه سرایی گفت:

   مهندس جان در چهارسال گذشته فقط ازشما سخنرانی آتشین وخاطرات قبل از انقلاب شنیدیم، برای اشتغال جوانان وتوسعه مراکز اقامتی وگردشگری درصومعه سرا چیزی ندیدیم درحالکه فومن شاید به اندازه ۲۰ سال از صومعه سرا جلوترافتاد.سرمایه گذاران بزرگ کشور انگیزی برای هزینه کردن پول خود درشهرستان نداشتن چون کارهای زیربنایی انجام نگرفت . همه اش تعریف ازخودشد

  2. کیو کیو شهر گفت:

   مهندس خیلی دل ما می خواست به رسم سابق یکباردیگرنماینده شوی ، ولی خودت گفتی فقط مرایکبار امتحان کنید شایستگی مراخواهی دید ،ولی حداقل انتظارت شهروند صومعه سرا درچهارگذشته به مانند رسیدن به قله بود ولی حتی مردم صومعه سرا به یک تپه کوچک نرسیدند وشهرستان فومن در۴سال گذشته نهایت استفاده از شرایط موجود را کرد وفاصله خودرا با صومعه سرا خیلی بیشترکرد.

  3. تولماتی گفت:

   آقای نماینده خانواده خصوصی لطفا به مردم توهین نکنید . زر.زور.تزویر دست اطرافیان شما بود . مردم فهیم با عشق به رقیب شما رای دادند؟؟؟؟

  4. حسن گفت:

   مهندس خصوصی ؟کانونهای پوشالی قدرت به زودی فروخواهندریخت.دمدت گرم اگرچه کاری برای شهرم انجام ندادی امادلخوشم به این که پاک دستی ودست به اموال بیت المال نزدی وتاریخ ازشمابه نیکی یادخواهدکرد.

  5. گل آقای صومعه سرا گفت:

   حمید خان بالاخره ما صدای تو رو از تریبون مجلس شنیدیم ولی صد افسوس آن زمانی که باید حرف میزدی در خواب بودی برادر ،،، شما با اعتماد مردم چه کردی که به اینجا رسید ؟؟ چرا هرگاه کسی به شما از وضع موجود و مسائل شهرستان انتقاد میکرد شما و اقوامتان برای فرد منتقد کت می کندید و خط و نشان میکشیدید ،، چرا کمی تدبیر به خرج ندادی که حالا از بد اخلاقی مسئولان صومعه سرا دم میزنی مگر این مسئولان از خانواده شما نبودند ، برو یقه آنها رو بگیر ، چرا رسانه ای میکنی مسئله رو !!!! بقول حضرت حافظ تو به تقصر خود افتادی از این در محروم /////// از که می نالی و فریاد چرا میداری ….
   مخلص شما…..

   • حسن گفت:

    آقای خصوصی محاسبه ات در انتخاب مسولیین اشتباه بوده چه در اقوام ویا بیگانه . هردو اشتباه بوده اقوام که خداحافظی میکنند سایرین هم ببین چه خوب ….. آقای دلخوش بوده وهستند.

  6. مهندس گفت:

   مهندس خصوصی فردبدی نبود، ولی خودجناب خصوصی ببیند در دوره اش خیلی دل شکست ، مهنس خصوصی ثانی گفت فقط مرایکبار امتحان کنید، ولی نتوانست انتظارت مردم صومعه سرا برآورد درچهارگذشته فومن خیلی پیشرفت کرد ،ولی باز مردم فومن عاشوری قبول نکردند فکرکردن جناب عاشوری موافق نبوده.بله فاصله پیشرفت وتوسعه شهرستان فومن از صومعه سرا زیاد شده

  7. سرور گفت:

   نماینده سابق جناب آقای خصوصی بدنبود ولی نتوانست حداقل انتظارت مردم برآوردکن، همین شهر همسایه فومن خیلی پیشرفت کرده ،شهرستان فومن در چهار سال گذشته نهایت استفاده از وضعیت موجود را کرد ولی عقب افتادگی صومعه سرا چگونه باید جبران شود،جز با یک نماینده غدر میشود

  8. نداومعه سرا گفت:

   طیب نیا وزیر اقتصاد و دارایی در سفر اخیر خود به گیلان به همراه مدیرکل محیط زیست گیلان ضمن بازدید از تالاب انزلی از روند اجرای طرح احیاء تالاب انزلی بازدید.یعنی صومعه سرا تو بخواب فومنیان انزلچیان رشتیان بیدارند.وتالابی بنام صومعه سرا به رسمیت شناخته نمیشود

  9. ج و ا ن گفت:

   مهندس خصوص فکرکرده بود فقط با سخنرانیهای آتشین باز میماند. مردم صومعه سرا واقعآ عملکرد جناب آقای خصوصی را نمی دانستن ،آقای خصوصی ثانی دایم سخنرانی حماسی می کرد ولی دریغ ازگزارش کار به شهروند صومعه سرا ،مردم فقط ازاو انتصابات فامیلی دیدن: : مردم صومعه سرا تشنه شنیدن سخنرانی جدید مهندس بودند ولی او دایم مطلب تکراری تاریخ مصرف گذشته می گفت،درصحبت های مهندس هیچ طراوت و تازه گی حس نمیکردی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro