بازگشت هزار قطعه لاک پشت خزری و دویست حلقه مار آبی به طبیعت+تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۷ فروردین ۹۵ - ۲۳:۰۵

  کد خبر : 44167

  بازگشت هزار قطعه لاک پشت خزری و دویست حلقه مار آبی به طبیعت+تصاویر

  هزار قطعه لاک پشت خزری و دویست حلقه مار آبی که از متخلفین ضبط شده بود توسط نیروهای یگان حفاظت و کارشناسان حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان به زیستگاه طبیعی خود بازگردانده شدند.

  واران خبر: هزار قطعه لاک پشت خزری و دویست حلقه مار آبی که توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست تهران کشف و ضبط شده بود پس از هماهنگی  اداره کل شکار و صید سازمان با معاونت فنی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان جهت رها سازی در زیستگاه اصلی،توسط نیروهای یگان حفاظت و کارشناسان حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان به زیستگاههای طبیعی در چند نقطه از استان گیلان منتقل و رهاسازی شدند.
  منصور سربازی معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان در این رابطه گفت در روزهای پایانی سال عده افراد سودجو و فرصت طلب با صید و زنده گیری برخی جانداران و با استفاده از ناآگاهی مردم اقدام به فروش این جانداران بعنوان حیوان خانگی میکنند که این عمل جرم بوده و با متخلفین برابر مقررات قانونی برخورد خواهد شد. وی افزود طی هماهنگی بعمل آمده با نیروی محترم انتظامی استان کلیه مبادی ورودی و خروجی استان گیلان جهت جلوگیری از قاچاق این جانداران تحت کنترل است.

  photo_2016-03-21_23-45-33 photo_2016-03-21_23-45-23 photo_2016-03-21_23-45-08

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro