اصل نظام،نشانه و هدف دشمنان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۹ فروردین ۹۵ - ۵:۴۳

  کد خبر : 44275
  مسئول بسیج اساتید گیلان:

  اصل نظام،نشانه و هدف دشمنان است

  مسئول بسیج اساتید گیلان با بیان اینکه نظام بر ایمان مردم استوار است،گفت:تمام تلاش دشمنان، سست کردن ایمان و باور مردم است.

  بهروزی جلائی در یادواره “جانبازان و دفاع مقدس گیلان” که در مصلای نماز جمعه شهرستان صومعه‌سرا برگزار شد،اظهار کرد:در تقسیم بندی جهان مادی،اهل علم و اصحاب فکر و سخن تمام افراد بشر را بر مبنای توسعه یافتگی و در حال توسعه تقسیم کرده‌اند.

  وی با بیان اینکه بر اساس این دسته بندی تعدادی از کشورها و ملل به نام توسعه یافته و برخوردار و تعدادی در حال توسعه قلمداد می‌شوند،افزود:معنای در حال توسعه بسیار گسترده و شامل کشورهایی است که برخورداری آنها به غایت کمتر از جوامع توسعه یافته است و بر این اساس نیز انسان‌ها را تفسیر می‌کنند.

  جلائی خاطرنشان کرد:ما مسلمانان خاصه ایرانیان با پیروزی انقلاب اسلامی، ادبیاتی را در عرصه سیاسی و اجتماعی در تقابل با این دو نگاه با عنوان “بازگشت به قرآن” عرضه کردیم،چیزی که وجود داشت اما به آن عمل و تکیه نمی‌شد.

  وی بر رجوع و عمل بر قرآن تاکید کرد و گفت:به عنوان یک مسلمان و شیعه دوازده امامی اعتقاد داریم باید نحله‌های فکری را به قرآن ارائه دهیم. بی توحیدی و بی اعتقادی مشکل اصلی جامعه بشری است.جنگ سعادت دنیوی و اخروی هیچگاه در اسلام مذمت شمرده نشده است.

  جلائی با بیان اینکه گوهر گران‌بهای انقلاب اسلامی و نظام با استقامت و سختی بدست آمده است،تصریح کرد: امروز در عرصه‌های مختلف سیاسی جابه جایی‌هایی صورت می‌گیرد که جولانگاه دو ایده و دیدگاه مذکور است.آیا می‌شود واقعیت‌ها را ندید گرفت و با آرمان‌ها پیش رفت و یا باید واقع بین و واقع نگر بود.

  وی با بیان اینکه دوره، دوره گفتمان تعامل و گفتمان ایده‌ها است نه موشک‌ها،افزود:ما از حقیقتی صحبت می‌کنیم که بسیاری از کسانی که از واقعیت سخن می‌گویند آن را نادیده می‌گیرند.

  مسئول بسیج اساتید گیلان یکی از ویژگی‌های جهان ما را عدم غیب باوری دانست و عنوان کرد: توحید،معاد،پیامبر،امامت و نبوت به معنای غیب باوری است. در اصول دینی ما مسلمانان غیب باوری موج می‌زند.

  وی به انتخابات هفت اسفند ماه اشاره کرد و متذکر شد:مردم،استقامت و وحدت آنها در پشتیبانی از نظام، از مولفه‌های پایداری انقلاب اسلامی است.

  جلائی با بیان اینکه انتخابات،شورای نگهبان،هسته‌ای،بهانه‌ای از جانب دشمنان است،یادآور شد: اصل نظام، نشانه و هدف دشمنان است.

  وی با تاکید بر اینکه نظام بر ایمان مردم استوار است،ادامه داد: تمام تلاش دشمنان، سست کردن ایمان و باور مسلمانان است.

  مسئول بسیج اساتید گیلان در پایان اظهار کرد:هدف از برگزاری یادواره‌ها اینست که بگویم همانگونه که اجازه ندادیم حرف امام(ره) روی زمین بماند اجازه نخواهیم داد حرف رهبری روی زمین بماند و همواره پشتیبان ولایت فقیه خواهیم بود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro