قطعا از ۲نفر از کاندیداهای اصولگرایی حمایت می کنم/منتظر لیست ائتلاف اصولگرایان هستم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۲ فروردین ۹۵ - ۱۸:۲۸

  کد خبر : 44331
  محمدرضا احمدی:

  قطعا از ۲نفر از کاندیداهای اصولگرایی حمایت می کنم/منتظر لیست ائتلاف اصولگرایان هستم

  نفر هشتم انتخابات رشت با بیان اینکه عملکرد اصلاح طلبان در دور دوم بیشتر به بزرگنمایی شبیه است،گفت:غالب مردم با اصولگریان هستند و اگر لیست اصولگرایی به تجمیع برسد قطعا به جواب خواهیم رسید.

  «دیارباران»، دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس دهم اردیبهشت برگزار می شود.

  در شهرستان رشت انتخابات با حضور ۴ کاندیدا به دور دوم کشیده شده است و در این راستا ۳کاندیدای اصولگرا و یک کاندیدای اصلاح طلب در دومین جمعه اردیبهشت به رقابت می پردازند تا دو نماینده مردم رشت در مجلس مشخص شود.

  حضور سه کاندیدای اصولگرا که هر کدام بیش از ۵۳ هزار رأی از آرای مردم رشت را کسب کرده اند رنگ متفاوتی به انتخابات این دوره داده است.

  در این بین چهره های سیاسی اصولگرای استان نیز با حمایت از لیست اصولگرایان در تقویت جبهه اصولگرایی فعالیت گسترده ای دارند.

  محمدرضا احمدی کاندیدای اصولگرای رشت که در دهمین دوره انتخابات مجلس ۲۰ هزار و ۶۰۵ رأی از آرای مردم را کسب کرده است در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» با حمایت از لیست اصولگرایان گیلان، اظهار کرد: نتایج دور دوم انتخابات با ارائه لیست از سوی ائتلاف اصولگرایان اثر بهتری خواهد داشت و قطعا حمایت بیشتری به دنبال خواهد داشت.

  وی با بیان اینکه عملکرد اصلاح طلبان در دور دوم بیشتر به بزرگنمایی شبیه است، گفت: غالب مردم با اصولگریان هستند و اگر لیست اصولگرایی به تجمیع برسد قطعا به جواب خواهیم رسید.

  کاندیدای رشت در انتخابات مجلس دهم در پاسخ به این سؤال که آیا حمایت خود را از کاندیداهای اصولگرایان اعلام می کنید، گفت: قطعا از ۲نفر از کاندیداهای اصولگرایی حمایت می کنم.

  وی با بیان اینکه در حال حاضر منتظر لیست ائتلاف اصولگرایان هستم، ادامه داد: اگر لیستی ارائه شود از آن حمایت می کنم و در غیر این صورت با توجه به نظرسنجی های در حال بررسی، رسما حمایت خودم را از کاندیداهای اصولگرایی که شانس بیشتری دارند اعلام می کنم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro