دو شطرنج باز دختر صدرنشين مسابقات بين المللي جام ابريشم شدند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ فروردین ۹۵ - ۱۰:۳۸

  کد خبر : 44348

  دو شطرنج باز دختر صدرنشین مسابقات بین المللی جام ابریشم شدند

  دو شطرنج باز دختر در صدر اولین دوره مسابقات شطرنج بین المللی نوجوانان جام ابریشم در گیلان قرار گرفتند .

  در پایان دور پنجم این رقابت ها که دوشنبه شب در هتل واران فومن گیلان برگزار شد ، زهرا حیدری از تهران و مطهره اسدی از مازندران با غلبه برابر حریفان خود با کسب پنج امتیاز در صدر جدول این دوره از رقابت ها قرار گرفتند .
  همچنین ماهان رمضانی از استان گیلان با کسب چهار و نیم امتیاز در تعقیب صدرنشینان است ، آراد نظری ، علیرضا خوش روش و بورسا تسلیمی همگی از استان گیلان ، بردیا دانشور و امیرحسین علیمردانی از قزوین نیز با کسب چهار امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند .
  در حساس ترین بازی های دور پنجم این دوره از رقابت ها نیز ، زهرا حیدری برابر آراد نظری به برتری رسید و مطهره اسدی موفق شد بردیا دانشور را شکست دهد .
  اولین دوره رقابت شطرنج بین المللی نوجوانان جام ابریشم از شنبه هفته جاری به میزبانی هیات شطرنج صومعه سرای گیلان در هتل واران شهرستان فومن این استان آغاز شده است .
  در این دوره از مسابقات ، ۷۷ شطرنج باز رده سنی زیر ۱۲ سال از استان های مختلف و همچنین کشور سریلانکا حضور دارند که در ۹ دور به روش سوییسی و به مدت یک هفته با هم به رقابت می پردازند .

  ۳ ديدگاه

  1. شمایل گفت:

   حال چرا رفتن هتل واران فومن مگر برخی اعلام نکرداندکه صومعه سرا ۲ تا هتل مناسب ، یک عالمه مهمانسرا ومهمان پذیرمسافرخانه.انبوهی ازامکانات دارد چرا ازپس پذیرای واسکان ازشرکت کننده گان ومهمانان مسابقات شطرنج نهم نوجوان برنمیاید وهتل واران فومن میزبانی میکند.شهرستان صومعه سرا ازنظر سرمایه گذاری درامر توریست اسکان گردشگر ومهمانان چه برای مسابقات کوچک وبزرگ فاصله ۴۰ساله از شهرستان فومن دارد این یک واقعیت است

  2. بچه محل ایکس گفت:

   این چه میزبانی و اسکانی در صومعه سراست . . به میزبانی هیات شطرنج صومعه سرای درهتل واران فومن آغاز شد.سالهاست صومعه سرا درجذب توریست پذیری واسکان مسافران ناتوان است، همین شهر همسایه ما فومن مناطق گردشگری طبیعی فراوانی دارد.وجود این مکانهای طبیعی باعث شده فومن تبدیل به قطب توریستی غرب گیلان شود. چرا فرمانداری وشهردار وشورای اسلامی توجه ای به ایجاد خانه معلم وساخت پارک ساحلی وپارکهاو احداث تپه های مصنوعی جهت زیباسازی وجذب مسافرانان در صومعه سرا نمی کنند. سالهاست توسعه خیابانها و بلوارها در صومعه سرا نامعلوم است

  3. ماه گفت:

   آقای آریانژاد خیلی به صومعه سرا معتهدتراست برخی هاست اومیتواند شهرستان صومعه سرا بالا بیاورد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro